Oyuncuyu oyunun içine sokan oyun önerisi

Daha çok Max Payne gibi oyunları severim, vur saklan devam et tarzı, ama bugün oyuncuyu oyuncunun içine sokan oyun arıyorum. Bu, her türden bir oyun olabilir.

Mafia 2, Crysis 1, Stardew Valley.

FEAR serisi/ Yapay zeka olarak türünün en iyisi hatta şu anki oyunlardan bile daha iyi. Atmosfer yine hoş, çatışma bölüm tasarımı ve hikayesi güzel.

Hitman blood money / Her bölüm birbirinden güzel.

Splinter Cell Chaos teory'nin atmosferi çok çok iyidir. Conviction ve Blackliste de bakabilirsin.
Chaos teoryyi sakın klavye ile oynama, kontrolleri tamamen gamepad için tasarlanmış daha rahat oynarsın.
Splinter Cell'den bahsettiğiniz iki oyunu da oynatım, Chaos Teory ve Fear serisine bakacağım, teşekkürler.

RDR2 olabilir ağır bir oyun ve karakterle gittikçe daha çok bağlanıyorsun ana karakter içimizden birisi iyi ve kötülüğün ortasında kalmış GTA 5'de olan zengin ama mutsuz ya da bir psikopat değil.
Normal birisi yaşadıkları arkadaş - sevgili ilişkisi falan çok iyi işlenmiş bir oyun.

2 ay önce kadar metro serisine başlamıştım henüz ilk oyununu oynadım ama zaman bulamadığım için devam edememiştim onu da tavsiye ederim. Beni bayağı sarmıştı.

Dediğiniz şekilde mudehale edebildiğimiz oyunlar bilmiyorum ama bizim seçimlerimiz doğrultusunda ilerleyen oyunlar mevcut. AC Odyssey ve Cyberpunk 2077 gibi.

A) Görevi yap.
B) Yapma gibi.

The Walking Dead season 1, season 2, season 3

Yeni konular

Geri
Yukarı