Oyunda ailevi değerlerime küfür eden kişiye karşı hukuki süreç

kajizoN

Hectopat
CS:GO'da 41 vurduğum maçta karşıdaki takım beni hile sandı. Oyun içinden sürekli olarak ailevi değerlerime hakaret etti. En son o küfür edenlerden birisini lobiye çağırdık hile olmadığımı kanıtlamak için. Lobiye gelir gelmez başta bana olmak üzere ve 2 arkadaşıma daha sesli olarak ailevi değerlerime vs. küfürler etmeye başladı. Ama öyle bir küfür ediyor ki sanki oyunda değil de gerçekte ateş etmişim gibi. Tüm maçın ve lobideki küfürlerinin kayıtları var. Bu kaydı daha yeni bir abimle izledim bana ne duruyorsun dava aç para kazanırsın vs. dedi. Şimdi bu kişiyle benim uğraşmam durumunda sonucu ne olur? Anlayanlar yardımcı olabilir ise sevinirim.

(Bana küfür eden kişinin adını soyadını, ByNoGame hesabını, IBAN numarasını, kendisinin ve aile fertlerinin bazılarının sosyal medya hesaplarını biliyorum)

Son düzenleme:
CS:GO'da 41 vurduğum maçta karşıdaki takım beni hile sandı. Oyun içinden sürekli olarak ailevi değerlerime hakaret etti. En son o küfür edenlerden birisini lobiye çağırdık hile olmadığımı kanıtlamak için. Lobiye gelir gelmez başta bana olmak üzere ve 2 arkadaşıma daha sesli olarak ailevi değerlerime vs. küfürler etmeye başladı. Ama öyle bir küfür ediyor ki sanki oyunda değil de gerçekte ateş etmişim gibi. Tüm maçın ve lobideki küfürlerinin kayıtları var. Bu kaydı daha yeni bir abimle izledim bana ne duruyorsun dava aç para kazanırsın vs. dedi. Şimdi bu kişiyle benim uğraşmam durumunda sonucu ne olur? Anlayanlar yardımcı olabilir ise sevinirim.

(Bana küfür eden kişinin adını soyadını, ByNoGame hesabını, IBAN numarasını, kendisinin ve aile fertlerinin bazılarının sosyal medya hesaplarını biliyorum)
Size küfür eden "karşı takımdaki kişinin" bu kadar bilgisini nereden öğrendiniz?

CS:GO'da 41 vurduğum maçta karşıdaki takım beni hile sandı. Oyun içinden sürekli olarak ailevi değerlerime hakaret etti. En son o küfür edenlerden birisini lobiye çağırdık hile olmadığımı kanıtlamak için. Lobiye gelir gelmez başta bana olmak üzere ve 2 arkadaşıma daha sesli olarak ailevi değerlerime vs. küfürler etmeye başladı. Ama öyle bir küfür ediyor ki sanki oyunda değil de gerçekte ateş etmişim gibi. Tüm maçın ve lobideki küfürlerinin kayıtları var bu kaydı daha yeni bir abimle izledim bana ne duruyorsun dava aç para kazanırsın vs. dedi. Şimdi bu kişiyle benim uğraşmam durumunda sonucu ne olur? Anlayanlar yardımcı olabilir ise sevinirim.

Biliyorsan ve kanıtın varsa uğraşma derim. (Sağlam da avukatın varsa tabii)

Son düzenleyen: Moderatör:
Size küfür eden "karşı takımdaki kişinin" bu kadar bilgisini nereden öğrendiniz?
İsminin başında Grup adı yazıyordu. Gruba baktığımda discord hesabı ve youtube hesabını koymuştu. Discord sunucularına girip yukarılara çıkıp instagramını, IBAN numarasını, adını soyadını vs. buldum.

Yapacağınız masrafa zamanınıza yazık.
Hocam günün sonunda ben yapacağım masrafın kat kat daha fazlasını kazanmayacak mıyım?

Diyelim ki sonuna kadar uğraştım, yaptığım masrafın vs. kat kat daha fazlasını alır mıyım?

Kendinize iş arıyorsanız sıkılıyorsanız aktivite olarak deneyebilirsiniz sonuçlanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı