Oyunda ailevi küfür etmek

Contra Volta

Centipat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şöyle anlatayım; Valorant oynuyordum ondan sonra adamı vuramadım diye bana 1 kişi mal vb. dedi sonra bende sinirliydim zaten bayağı küfür ettim ailevi vb. ondan sonraki gün bana birisiyle geldi, takıma davet attı işte bana dedi ki dün bu çocuğa küfür etmişsin ailevi değerlere hakaret falan dedi ismin vb. hepsini biliyorum görürsün dedi. Yaşım 14 evet sövdüm haksızım da biliyorum, dava açarsa ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şöyle anlatayım; Valorant oynuyordum ondan sonra adamı vuramadım diye bana 1 kişi mal vb. dedi sonra bende sinirliydim zaten bayağı küfür ettim ailevi vb. ondan sonraki gün bana birisiyle geldi, takıma davet attı işte bana dedi ki dün bu çocuğa küfür etmişsin ailevi değerlere hakaret falan dedi ismin vb. hepsini biliyorum görürsün dedi. Yaşım 14 evet sövdüm haksızım da biliyorum, dava açarsa ne olur?
Mahkemede görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şöyle anlatayım; Valorant oynuyordum ondan sonra adamı vuramadım diye bana 1 kişi mal vb. dedi sonra bende sinirliydim zaten bayağı küfür ettim ailevi vb. ondan sonraki gün bana birisiyle geldi, takıma davet attı işte bana dedi ki dün bu çocuğa küfür etmişsin ailevi değerlere hakaret falan dedi ismin vb. hepsini biliyorum görürsün dedi. Yaşım 14 evet sövdüm haksızımda biliyorum dava açarsa ne olur?
Bir şey olacağını sanmıyorum. Ama sohbet banı yersin kesin

Geri
Yukarı