Oyunda Alt+Tab atınca yeniden masaüstüne dönüyor

Taha Bostan

Decapat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
R6s oynuyorum Alt Tab attığımda ve yeniden oyuna Alt Tab atınca oyun 2 saniye gözüküp yeniden önceki pencereye atıyor. Ne yapmam gerek? Oyun ve Windows orijinal.

Alt+tab pencereler arasında geçiş yapmaya yarar. Yani masaüstüne dönmesi normal. Bu bir hata değil. Oyuna etki ediyorsa oyundaki kontrolleri değiştirmek gerek.

Alt+Tab pencereler arasında geçiş yapmaya yarar. Yani masaüstüne dönmesi normal. Bu bir hata değil. Oyuna etki ediyorsa oyundaki kontrolleri değiştirmek gerek.

Arkadaş Alt Tab yapıp masaüstüne dönüyorum sonra tekrar Alt Tab yapıp oyunu açtığımda oyun 2 sn gözüküp geri masaüstüne dönüyor demek istemiş hocam.

R6s oynuyorum Alt Tab attığımda ve yeniden oyuna Alt Tab atınca oyun 2 saniye gözüküp yeniden önceki pencereye atıyor. Ne yapmam gerek? Oyun ve Windows orijinal.

Oyunun grafik ayarlarında "Tam Ekran Pencereli" seçeneği var ise deneyebilirsiniz hocam. Performansa hissedilir bir etkisi olacağını sanmıyorum, yüksek ihtimal oyundan kaynaklıdır bu olay.

Alt+tab pencereler arasında geçiş yapmaya yarar. Yani masaüstüne dönmesi normal. Bu bir hata değil. Oyuna etki ediyorsa oyundaki kontrolleri değiştirmek gerek.
Masaüstünden oyuna girince masaüstüne atıyor.

Arkadaş Alt Tab yapıp masaüstüne dönüyorum sonra tekrar Alt Tab yapıp oyunu açtığımda oyun 2 sn gözüküp geri masaüstüne dönüyor demek istemiş hocam.

Oyunun grafik ayarlarında "Tam Ekran Pencereli" seçeneği var ise deneyebilirsiniz hocam. Performansa hissedilir bir etkisi olacağını sanmıyorum, yüksek ihtimal oyundan kaynaklıdır bu olay.
Hocam tam ekranda zar zor 70 - 75 fps oynayabiliyorum fps düşüklüğü olur mu?

Masaüstünden oyuna girince masaüstüne atıyor.

Hocam tam ekranda zar zor 70 - 75 fps oynayabiliyorum fps düşüklüğü olur mu?
Hocam fark etse etse 3-5 birim fark eder, denemeden bilemezsiniz. Deneyin bakın, sorun yoksa devam edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı