Oyunda Alt+Tab yaptıktan sonra monitörde siyah çizgiler oluştu

godsent

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu açtım. Sonra Alt+Tab attım. Masaüstüne geldim ve ekranda bir sürü yatay, siyah karıncalı çizgi oluştu. Oyuna döndüm. Yine vardı. Tekrar Alt+Tab attım, düzeldi. Nedeni nedir? Korkulacak bir problem var mı acaba? Bir arkadaşa da olmuş. Aynı görseldeki durumu yaşadım ama geçti çizikler.

Dosya Ekleri

• monitor.jpg
    monitor.jpg
    267 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu açtım. Sonra Alt+Tab attım. Masaüstüne geldim ve ekranda bir sürü yatay, siyah karıncalı çizgi oluştu. Oyuna döndüm. Yine vardı. Tekrar Alt+Tab attım, düzeldi. Nedeni nedir? Korkulacak bir problem var mı acaba? Bir arkadaşa da olmuş. Aynı görseldeki durumu yaşadım ama geçti çizikler.

Dostum ekrann kartın yanabilir acilen Power'ini değiştirmeni öneririm bana da aynısı oldu ve ekran kartım yandı.

Artı -1 Eksi
Dostum ekrann kartın yanabilir acilen Power'ini değiştirmeni öneririm bana da aynısı oldu ve ekran kartım yandı.
Hocam ekran kartı yanmama riskide var bende de olmuştu ama şuan sorun yok anlık bir sorun olabilir.

Ekran kartı driverinizi güncellediniz mi?
en son driver yüklü güncelleme yok.
oyunun ve masaüstünün çözünürlüğü farklı oyunda iken alt+tab attığım için bu anlık olmuş olabilir mi acaba ? çünkü power yeni sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı