Oyunda bilmeyerek polise küfür ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her türlü haksızsınız. Polis olsa da olmasa da küfür edemezsiniz, hakkınız yok.

Karşılıklı küfür ettik ve eğer küfürü kaldıramıyorsa oyunu oynamayacak ya da otomatik eşleşmeyi kapatıp girecek.
Başınıza gelenler hoş değil ama sizin oyunda yaptığınız da hoş değil. Ben adamların yerinde olsaydım sizi report ederdim. Ban yemesi gerekiyor bu tarz oyuncuların.

Ban yemesi gerekiyor bu tarz oyuncuların derken? Hile yok bir şey yok arabanın tekerini patlattım ve küfür ettiğim için ban mi yemem gerek 🤣🤣

CS:GO oynarken bana Allaha kitaba, Askere, Vatana, Cumhurbaşkanına söven domuzlar denk gelmişti bilin bakalım nereli? Diyarbakır. Profilde de, Türk s***** yazıyor du, Biji biji PKK yazıyor du. Bıktım bu lanet vatan hainlerinden, Hepsinin videosu vardı, şimdi uğraşmaya değmez dedim, yaşım da küçük bu VATAN HAİNLERİYLE Uğraşılmaz dedim, Allah belalarını versin, inşallah dağdaki yuvalarında Parçalanarak geberirler. 5 Sayfa mesaj yazılmış, hepsini okuyacak vaktim olmadı çünkü CS'deyim :D Trollendiniz muhtemelen, kanıtı olmadan sizi de dava edeceğini sanmam, eğer gerçek polis ise mesleğini böyle şeyler de kullanıyorsa yazık cidden.

Kardeşim neden adamın oyun zevkini baltalıyorsun gelişen olaylarda hepinizin suçu var konuşup anlaşmaktan başka çareniz yok gibi polis kıyafeti varsa fotosunda muhtemelen memurdur üstlerde tanıdıgı yoksa çok fazla bir şey olmaz muhtemelen neyse akıllanmışsındır umarım.

Bu yeni nesil çocuklar neden bu kadar şımarık anlamış değilim. Küfür etmeyi marifet sanıp normalleştirme çabalarıda neyin nesi? Oynamasını çok sevdiğim halde CS bırakmama neden oldu bu küçük şeytanlar. Çocuktur deyip geçememedim hazmedemiyorum bir türlü. Allah bizleri karaktersiz insanlardan muzaffer eylesin.

Bu yeni nesil çocuklar neden bu kadar şımarık anlamış değilim. Küfür etmeyi marifet sanıp normalleştirme çabaları da neyin nesi? Oynamasını çok sevdiğim halde CS bırakmama neden oldu bu küçük şeytanlar. Çocuktur deyip geçememedim hazmedemiyorum bir türlü. Allah bizleri karaktersiz insanlardan Muzaffer eylesin.

Oyun zevkini baltalıyorlar bir de.

Oyunlara yaş sınırlaması şart. Küfür ettiğiniz kişiler de birer insan. Gerçek hayatta 1.90 boyunda karşında duran adama küfür etmeden önce 2 kere düşünüyorsun, oyunda neden düşünmüyorsun? Hadi küfür ettin, oyun bitince geride bırak. Instagram vermek nedir?

Bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Umarım bulurlar.

Neden insanlar oyunlarda küfür eder anlamış değilim. Küfür edecekseniz oynamayın en iyisi. Sorunuza gelecek olursak bence yapacak bir şeyiniz yok. Büyük bir ihtimal trollendiniz.

Çünkü adama zorla küfür ettiren insanlarla oynadığımız için.

CS:GO oynarken bana Allaha kitaba, Askere, Vatana, Cumhurbaşkanına söven domuzlar denk gelmişti bilin bakalım nereli? Diyarbakır. Profilde de, Türk s***** yazıyor du, Biji biji PKK yazıyor du. Bıktım bu lanet vatan hainlerinden, Hepsinin videosu vardı, şimdi uğraşmaya değmez dedim, yaşım da küçük bu VATAN HAİNLERİYLE Uğraşılmaz dedim, Allah belalarını versin, inşallah dağdaki yuvalarında Parçalanarak geberirler. 5 Sayfa mesaj yazılmış, hepsini okuyacak vaktim olmadı çünkü CS'deyim :D Trollendiniz muhtemelen, kanıtı olmadan sizi de dava edeceğini sanmam, eğer gerçek polis ise mesleğini böyle şeyler de kullanıyorsa yazık cidden.
Oyundaki insanlara kafayı takman çok saçma. Benim bazı tanıdıklarım sırf insanları sinir etmek için ülkeye, millete, tanrıya küfür ediyorlar oradan biliyorum. Özellikle Giresunlu bir arkadaşım var ki rekabetçi maç her başladığında Her biji Apo yazar. Sonra karşı takımda Türk varsa küfür eder. Bizimki de kahkahayı basar. 25 yaşında adam bile bu şekilde eğleniyorsa sen birde 10-15 yaşındakileri düşün.
Kafaya takma kısacası. He bu arada cumhurbaşkanına herkes sövüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı