Oyunda Dizi ve Film Yapma Kanalı

Gallagher

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde oyun kanalı açacağım diye size danışmıştım lakin farklılık yaratmadığınız sürece tutmazsınız diye yorumlar yazdınız, ben de yorumlarınız üzerine kafa yordum ve güzel bir fikir buldum. İlk önce 200 liralık bir reklam bütcemle bu işe gireceğimi belirmek isterim. Şimdi ise fikrimden bahsedeyim;

Bildiğiniz üzere GTA 5'in Zombi Mod, Uzaylı Mod, Tsunami Mod, Çöl Modu, Süper Kahraman Modu tarzında birçok modu bulunmakta. Ben de bu modları seslendirme yaparak, Rockstar Video Editor'u kullanarak Dizi veya Film haline getireyim, izleyicilere 20 dakikalık bir video sunayım dedim. Youtube'da araştırdım ortalama 30 bin izlenen bir kanalın tek GTA dizisi 250 bin üstü izlenmiş. İronMan moduyla şimdiden bir senaryo çıkarttım bile :D Hatta koruma moduyla GTA Avengers ekibini bile kurma ihtimalim var.

Aynı serileri Minecraft adlı oyunda da yapabilirim. Düşünceleriniz nelerdir? Sıradan bir oyun kanalı mı açayım? Yoksa bu tarz bir kanal mı açayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı