Oyunda ettiğim küfürden dava edilebilir miyim?

tenN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sinirliydim dalgınlığıma gelmiş küfür ettim. Bundan dolayı dava edilebilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220817_040151.png
    IMG_20220817_040151.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 300
Son düzenleyen: Moderatör:
Hakaretten bir sürü davalar var o kadar uğraşıp yıllarca seninle uğraşırsa bilemiyorum ama büyük ihtimalle bir şey olmaz.

Ek olarak küfür ederken aileyi karıştırmamaya çalış hep şahsa hakaret et yapacaksan.

Hocam konu biraz eskiymiş ama Instagram bırakmasaydın büyük ihtimalle bir şey olmazdı. Oyunlarda yazılan küfürlerle uğraşan birini tanımıyorum. Yani dava açmaya çalışır ama büyük ihtimalle açılmaz o kişiyi bulması bile zor. Ve CS:GO'da edilmiş server kapandığında chatlog siliniyor yani rahat olabilirsiniz. Bir de sonuç ne oldu eğer hala hayattaysanız cevap verebilir misiniz dava açıldı mı? Açıldıysa sonuç ne oldu?

Hocam konu biraz eskiymiş ama Instagram bırakmasaydın büyük ihtimalle bir şey olmazdı. Oyunlarda yazılan küfürlerle uğraşan birini tanımıyorum. Yani dava açmaya çalışır ama büyük ihtimalle açılmaz o kişiyi bulması bile zor. Ve CS:GO'da edilmiş server kapandığında chatlog siliniyor yani rahat olabilirsiniz. Bir de sonuç ne oldu eğer hala hayattaysanız cevap verebilir misiniz dava açıldı mı? Açıldıysa sonuç ne oldu?
dava felan açılmadı hocam sadece korkutmaymış :D

Geri
Yukarı