Oyunda hakaret edene nasıl dava açabilirim?

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, maç şu anda devam ediyor oyunda iki kişi şahsi ve dini değerlerime ağır küfürler etti. Hatta dava edeceğim deyince yargı kurumlarına da hakaret etti. Ben bunları nasıl en ağır ceza alacak şekilde dava nasıl edebilirim?
Not: 18 Yaş altıyım ve ben onlara en ufak argo kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, maç şu anda devam ediyor oyunda iki kişi şahsi ve dini değerlerime ağır küfürler etti. Hatta dava edeceğim deyince yargı kurumlarına da hakaret etti. Ben bunları nasıl en ağır ceza alacak şekilde dava nasıl edebilirim?
Not: 18 yaş altıyım ve ben onlara en ufak argo kullanmadım.

Kanıtlamak için küfrün olduğu bir screenshot ve bir adet avukat.

Kanıtlamak için küfrün olduğu bir screenshot ve bir adet avukat.

Hocam bildiğim kadarıyla Valorant ses konuşmalarını kayıt ediyor mahkemeye gitsem sonuç çıkmaz mı?

Bu tarz olaylardan sonuç çıkmıyor çıksada uzun sürüyor uğraşırım dersen SS alıp mahkemeye git.

Hocam sadece bana küfür olsa uğraşmam ama dini değerlerime ve yargı kurumlarına küfür ettiler.

Hocam bildiğim kadarıyla Valorant ses konuşmalarını kayıt ediyor mahkemeye gitsem sonuç çıkmaz mı?

Hocam sadece bana küfür olsa uğraşmam ama dini değerlerime ve yargı kurumlarına küfür ettiler.
Hocam o ses kayıtlarını alıp git ama yani 1 veya 2 yıl sürer söyleyeyim

Bu kadar kırılgan ve pembe bir insansanız neden online oyunlara giriyorsunuz? küfür etti diye dava mı açılır ben o zaman müebbet yemeliydim..

Oyundaki edilen küfürlere açılan davalar genellikle sonuçlanmıyor. Boşa zaman kaybı. Oyun sonu güzel bir rapor ve ardından ticket atın en azından ban yesinler.

Bu kadar kırılgan ve pembe bir insansanız neden online oyunlara giriyorsunuz? küfür etti diye dava mı açılır ben o zaman müebbet yemeliydim..
Arkadaş oyuna küfür yemek için mi giriyor? Eğlenmek için giriyor. Bunun kırılgan olmakla ne alakası var, boş yere küfür yiyen herkes sinirlenir.

Bu kadar kırılgan ve pembe bir insansanız neden Online oyunlara giriyorsunuz? Küfür etti diye dava mı açılır ben o zaman müebbet yemeliydim.

Devlet yasal hak vermiş, düşünce özgürlüğü vardır ama hakaret edemezsin hakaret edersen hakaret ettiğin kişinin sana karşı dava açma hakkı doğar.

Yeni konular

Geri
Yukarı