Çözüldü Oyunda haritanın dışına çıkmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

569801

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar bir oyun var ve ben haritayı keşfetmek istiyorum ama gitmeme izin vermiyor. Nasıl haritayı dolaşırım engeli aşıp?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Noclip açarak bakabilirsiniz muhtemelen. Önce konsolu aktif hale getirmeniz lazım. Oyunu hiç oynamadım, bulduğum bir rehberi çevirip paylaşıyorum:
  1. Oyunu kaydetme yerine gidin.
  2. ESC'nin altındaki tuşa basın.
  3. Açılan yere iddqd yazın.

Sonrasında noclip koduyla orada burada uçabilmeniz lazım. Başarımları devre dışı bırakıyormuş galiba, haberiniz olsun.
Noclip açarak bakabilirsiniz muhtemelen. Önce konsolu aktif hale getirmeniz lazım. Oyunu hiç oynamadım, bulduğum bir rehberi çevirip paylaşıyorum:

Sonrasında noclip koduyla orada burada uçabilmeniz lazım. Başarımları devre dışı bırakıyormuş galiba, haberiniz olsun.

Çözüm

Denedim oldu, teşekkür ederim ama bir daha asla başarım alamayacağım mı demek oluyor bu?
Hiçbir oyunda hiçbir başarım alamayacak mıyım?

Hiç uygulamadığım için kesin olarak cevap veremesem de sadece bu oyun için başarım alamayacaksınız yüksek ihtimalle. Diğer oyunlarda geçerli olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı