Oyunda iki taraf karşılıklı küfür ederse ne olur?

Alp Kaftan

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Merhaba, dün akşam Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyordum. Karşı takıma da Türk gelmişti, bunlar Toxiclik yapınca biz de başladık. Adam dava edeceğini söyledi fakat kendisi de ailevi değerlere vs. çok fazla küfür etmişti. Sizce dava açabilir mi? Onun küfür ettiğinin SS'i yok fakat Discord'a 3-4 tane arkadaşım vardı. Eğer dava açarsa onları kanıt olarak gösterebilir miyim? Daha 17 yaşımdayım reşit olmadığım için bu konuyu merak ettim.

Merhaba, dün akşam Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyordum. Karşı takıma da Türk gelmişti, bunlar toxiclik yapınca biz de başladık. Adam dava edeceğini söyledi fakat kendisi de ailevi değerlere vs. çok fazla küfür etmişti. Sizce dava açabilir mi? Onun küfür ettiğinin SS'i yok fakat Discord'a 3-4 tane arkadaşım vardı. Eğer dava açarsa onları kanıt olarak gösterebilir miyim? Daha 17 yaşımdayım reşit olmadığım için bu konuyu merak ettim.

Ya korkutuyor yok öyle bir şey 😆

Merhaba, dün akşam Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyordum. Karşı takıma da Türk gelmişti, bunlar toxiclik yapınca biz de başladık. Adam dava edeceğini söyledi fakat kendisi de ailevi değerlere vs. çok fazla küfür etmişti. Sizce dava açabilir mi? Onun küfür ettiğinin SS'i yok fakat Discord'a 3-4 tane arkadaşım vardı. Eğer dava açarsa onları kanıt olarak gösterebilir miyim? Daha 17 yaşımdayım reşit olmadığım için bu konuyu merak ettim.

Bu kadar saf olmayın ıdhbasdhbaısdhahdh.

Ne davası, sözde herkes dava açıyor. Dava açacak adam aynı hatayı kendisi yapmaz zaten. Seni korkutmak için demiştir. Eğer gerçekten dava açılsa bile küfürden başının yanacağını sanmıyorum, seni yargılayacak hakim bile dışarıda ana avrat dümdüz gidiyordur emin olabilirsin buna.

Her dava edileceğiniz söylendiği zaman niye bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum. Kimse oyunda küfür edildi diye dava ile uğraşmaz. Korkmanıza gerek yok.

Olabilecek başka bir hususta adamların yaşı küçük olabilir adamlara Discord verin konuşalım halledelim diyoruz adamlar sadece DC gel spamı yapıyorlar.

Birşey olmaz.
Olabilecek başka bir hususta adamların yaşı küçük olabilir adamlara Discord verin konuşalım halledelim diyoruz adamlar sadece DC gel spamı yapıyorlar.
Dc çağırıyorsa kesinlikle 11 yaşında arkadaşlarıyla girmiştir. Arkadaşlarının gazıyla saçma konuşan velet hocam onlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı