Oyunda küfür edilen kişinin dava açacağını söylemesi

Umarım ceza alırsın. Yeter sizin gibilerden bıktık. Sokakta yüzüne karşı hakaret bile edemeyeceğiniz insanlara sanalın arkasına sığınarak küfür ediyorsunuz. Ne sanıyorsunuz kendinizi ? Küfür e maruz kalan arkadaş buralardaysa dava sürecinde destek olmak istiyorum.

Hiçbir şey olmaz. Her girdiğim maç chat küfür doluyor. Sonucunda hiçbir şey olmuyor.

Şimdi birkaç öneri yapacağım ama suça teşvik olacağı için yapmayacağım :D. Sizin oyununuzdan kimliğiniz tespit edilirse geçmiş olsun. Dava sürecine gelirsek, bu ülkede kısa zamanda yüzlerce böyle davalar açılıyor. Birbirlerini kesip biçen kişilerin para cezası bile almadan adliye saraylarından çıkarken size bir şey olmaz.

Aman canım boş ver o korku ona yeter zaten:D.
Korkudan fazlası lazım diye düşünüyorum. Küfür etmiş bir halt yemiş gelip burada konu açıp üstüne tüy dikiyor. Yetmemiş gibi küfür yanlısı olduğunu düşündüğüm kişiler hiçbir şey olmaz diye daha destek veriyorlar. Pes doğrusu.

Sebepsiz yere neden sövüyorsun birader? Gerçekte karşmıza çıksan korkudan ağlarsın. Sebepsiz yere küfür edersen artık bunlar sana çok sıradan gelir. Gelecekte bu sıradanlık seni tecavüzcü tacizci yapar. Azıcık kendine bir şey kat. Neden durduk yere küfür ediyorsun?
Korkudan fazlası lazım diye düşünüyorum. Küfür etmiş bir halt yemiş gelip burada konu açıp üstüne tüy dikiyor. Yetmemiş gibi küfür yanlısı olduğunu düşündüğüm kişiler hiçbir şey olmaz diye daha destek veriyorlar. Pes doğrusu.
Çok haklısın.

Şimdi birkaç öneri yapacağım ama suça teşvik olacağı için yapmayacağım :D. Sizin oyununuzdan kimliğiniz tespit edilirse geçmiş olsun. Dava sürecine gelirsek, bu ülkede kısa zamanda yüzlerce böyle davalar açılıyor. Birbirlerini kesip biçen kişilerin para cezası bile almadan adliye saraylarından çıkarken size bir şey olmaz.
Aynen devam kim tutar seni daha çok küfür et. Hiçbir şey olmaz küfürden.

Geri
Yukarı