Oyunda müzik dinleyip konuşurken arkadan müzik sesi geliyor

Denetim masası>Donanım ve ses>Ses>Kayıt>Mikrofona sağ tık yapın>Özellikler>Dinle>"Bu aygıtı dinle" kısmının tiki açıksa onu kapatın>Uygula>Tamam.

Müziği kapatarak.

Mantıklı ahhhahhah
Denetim masası>Donanım ve ses>Ses>Kayıt>Mikrofona sağ tık yapın>Özellikler>Dinle>"Bu aygıtı dinle" kısmının tiki açıksa onu kapatın>Uygula>
Denetim masası>Donanım ve ses>Ses>Kayıt>Mikrofona sağ tık yapın>Özellikler>Dinle>"Bu aygıtı dinle" kısmının tiki açıksa onu kapatın>Uygula>Tamam.
o zaten baştan kapalı ama olmuyo nedense

o her zaman devre dışı
Sadece konuştuğunuz uygulama üzerinde mi oluyor bu sorun? Hangi uygulamayla konuşuyorsunuz? Arkadan şarkı açıp mikrofonunuzu ayrı bir uygulamada test edebilir misiniz?

Ayrıca: Denetim masası>Donanım ve ses>Ses>Kayıt>Mikrofona sağ tık yapın ve özelliklere gidin>Gelişmiş>Varsayılan biçimdeki kaliteyi stüdyo kalitesine çekip dener misiniz?

Sadece konuştuğunuz uygulama üzerinde mi oluyor bu sorun? Hangi uygulamayla konuşuyorsunuz? Arkadan şarkı açıp mikrofonunuzu ayrı bir uygulamada test edebilir misiniz (Google'da test edebilirsiniz)?

Ayrıca: Denetim masası>Donanım ve ses>Ses>Kayıt>Mikrofona sağ tık yapın ve özelliklere gidin>Gelişmiş>Varsayılan biçimdeki kaliteyi stüdyo kalitesine çekip dener misiniz?
deniyorum hemen
Deniyorum hemen.

Şöyle deyim mesela müzikte basslı bir nokta oluyor ses fazla geliyor oyunda onun dışında düşük seviyeli bir ses algıladım.

Geri
Yukarı