Oyunda nedensiz kötüyüm

Hocalarım merhaba. Her gün aim antrenmanı yapmam ve bugün deatmatch girmek istedim. Rankım Gold 2 ve tüm attığım Deathmatch'lerden Win aldım. Rekabetçi girmek istedim ancak 10 kilim üstüne çıkamıyorum. Aimim sebepsiz yere soluyor. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rastgele her yerden çıkan rakipler yerine; belirli bir taktik izlemeye çalışan, planlı hareket eden rakipler ile karşılaşmak aynı şey değil. Ölüm maçları ısınmak için iyi, oyun geliştirmek için değil.

Anladığım kadarıyla oyun valorant. Bu tür oyunlar için sürekli oyunu oynamanız gerekiyor. Ben aim antrenmanı için harici bir uygulama kullanmayı yanlış buluyorum. Neden? Çünkü oyunu zaten oyunu oynayarak öğrenirsin. Aiminiz oyunu oynayarak gelişecektir.

Hocalarım merhaba. Her gün aim antrenmanı yapmam ve bugün deatmatch girmek istedim. Rankım Gold 2 ve tüm attığım Deathmatch'lerden Win aldım. Rekabetçi girmek istedim ancak 10 kilim üstüne çıkamıyorum. Aimim sebepsiz yere soluyor. Sebebi nedir?
Muhtemelen kill odaklı oynadığın için early game de çok fazla öldüğün için moralin bozuluyor ve tüm oyununa etki ediyor. Eğlenmek için oynarsan çok daha kill alabilirsin.

Tryhard oynama. Heyecan yaparsın ve aimin bozulur. Motivasyonunu bozan herkesi mutele. Eğer bunların hepsi tamam ama yine de aimin bozuksa çalış özellikle pre aim noktalarını öğren pre aimle kill sayım 10 15ten 25 30a kadar çıktı.

Ben bu konuda çok araştırma yaptım şahsen benim de aimim sıkıntılı kötü değil tabii ki diamond eloda (Valorant) oynuyorum ama bir yere kadar daha fazla ilerleyemiyorum sebebi aimimin gelişmenin son evresine gelmesi herhalde çünkü 3 ay boyunca her gün 1 saat aim antrenmanı yaptım bahanesiz herkesin bir aim hafızası var ve sonunda olmuş olabilirsin bu kişinin aim hafızasıyla alakalı bir durum böyle bir durum yoksa o günki haline bağlıda kötü olmuş olabilir gününü kötü geçirmiş olup oyuna girip kötü performans alabilme ihtimalin var ekipmanlarının monitörünün sisteminin yetersiz olması olabilir veya sensivity ayarını değiştirmen gerekebilir belki daha iyi oynayabilirsin düşük DPI'larda yani her şey etkiliyor olabilir senin bulman lazım iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı