Oyunda nedensiz kötüyüm

Anladığım kadarıyla oyun valorant. Bu tür oyunlar için sürekli oyunu oynamanız gerekiyor. Ben aim antrenmanı için harici bir uygulama kullanmayı yanlış buluyorum. Neden? Çünkü oyunu zaten oyunu oynayarak öğrenirsin. Aiminiz oyunu oynayarak gelişecektir.
verdiğiniz cevabı doğru bulmuyorum bu arada çok örnek var bkz 100-200 level olup benden bin saatlerce fazla oynayan kişiyi-kişileri oyuna ilk başladıgım günden itibaren haritadan siliyordum diyebilirim herkes farklı bir aime sahiptir

Ben bu konuda çok araştırma yaptım şahsen benim de aimim sıkıntılı kötü değil tabii ki diamond eloda (Valorant) oynuyorum ama bir yere kadar daha fazla ilerleyemiyorum sebebi aimimin gelişmenin son evresine gelmesi herhalde çünkü 3 ay boyunca her gün 1 saat aim antrenmanı yaptım bahanesiz herkesin bir aim hafızası var ve sonunda olmuş olabilirsin bu kişinin aim hafızasıyla alakalı bir durum böyle bir durum yoksa o günki haline bağlıda kötü olmuş olabilir gününü kötü geçirmiş olup oyuna girip kötü performans alabilme ihtimalin var ekipmanlarının monitörünün sisteminin yetersiz olması olabilir veya sensivity ayarını değiştirmen gerekebilir belki daha iyi oynayabilirsin düşük DPI'larda yani her şey etkiliyor olabilir senin bulman lazım iyi forumlar.

Hocam onla alakası olamaz. Sınırına gelmiş olsaydım 8 deathmatchtede Win alamazdım.
Düşük sensivityde eline ugun mouse kullanarak ve mouseye geniş alan ayırarak geliştirebilirsin. Dar alanda dandik mouse ile zor olur.
400 dpi 0.35 g203. Mouse pad 90x40.

Son düzenleme:
Hmm, bence lol oynuyordur bu. Yok yok cs. Yok yok rainbow six siege falan. Ne oynuyorsun? Bunu bir belirtseydin keşke..
Tüh ya oyun belirtti csgo imiş, rainbow olsa kolunu kes dicektim, csgo ise çöpe atla falan gibi taktik mi verecen ?
Fps türü oyunda ne değişir ki oyun allah aşkına sadece mesaj kasmak için atıyorsun mesaj. Yapma.

Bu arada oyunda iyi olduğun pozisyonda oynamak çok önemli ama haritaları öğrendikten sonra biraz agresif oynamaya çalış ve entry görevini üstlen. O zaman biraz daha rakibin düşünce biçimini anlarsın. Ben yıllarca cs'de her pozisyonda oynadım ama her zaman entry bana kalırdı. Bu arada herkes x oyunda iyi olacak diye bir kaide de yok. Eğlenmeğe çalış 👍

Anladığım kadarıyla oyun Valorant. Bu tür oyunlar için sürekli oyunu oynamanız gerekiyor. Ben aim antrenmanı için harici bir uygulama kullanmayı yanlış buluyorum. Neden? Çünkü oyunu zaten oyunu oynayarak öğrenirsin. Aiminiz oyunu oynayarak gelişecektir.

Hocam zaten bende uygulama kullanmıyorum. Youtubedekilere inanmayıp arkadaşlarıma ispatlamak için bizzat kendim 5 gün Aim Lab'de 1 saat gridshot oynadım. Sonu hüsran. Ben desthmatch dedim zaten yani oyun içi eğitim maçı.
Hmm, bence lol oynuyordur bu. Yok yok cs. Yok yok rainbow six siege falan. Ne oynuyorsun? Bunu bir belirtseydin keşke..
Hocam gold gibi tankların olduğu tek fps oyunu valorant değilim. Hem oyunun ne önemi var. Valoranttada cs dede aimim aynı denilebilir.
Hangi oyun olduğunu yazsan?

Hocam Valorant ama oyunun önemi yok. Zaten Gold elosu olan tek popüler oyun diye biliyorum.

Son düzenleme:
Tüh ya oyun belirtti csgo imiş, rainbow olsa kolunu kes dicektim, csgo ise çöpe atla falan gibi taktik mi verecen ?
Fps türü oyunda ne değişir ki oyun allah aşkına sadece mesaj kasmak için atıyorsun mesaj. Yapma.
Oyundan oyuna dağlar kadar fark var bu arada. Mesela CS:GO'da mg elite civarında iken rekabetçide en az 30+ leşim olmasına rağmen valorantta en fazla 10 killim falan oluyordu. Silahların recoil patterni falan da değişiklik gösteriyor.

Oyundan oyuna dağlar kadar fark var bu arada. Mesela CS:GO'da mg Elite civarında iken rekabetçide en az 30+ leşim olmasına rağmen Valorant'ta en fazla 10 killim falan oluyordu. Silahların recoil patterni falan da değişiklik gösteriyor.

Eee? Bu neyi değiştirir?
Kolun yoksa oynayamazsın bu kadar basit. Oyundan oyuna kill zaten değişmesi lazım. Tüh ya R6 da 10 vurdum kolsuzum :(
30 olması lazımdı ya.

Hocam zaten bende uygulama kullanmıyorum. Youtubedekilere inanmayıp arkadaşlarıma ispatlamak için bizzat kendim 5 gün Aim Lab'de 1 saat gridshot oynadım. Sonu hüsran. Ben desthmatch dedim zaten yani oyun içi eğitim maçı.

Hocam gold gibi tankların olduğu tek fps oyunu valorant değilim. Hem oyunun ne önemi var. Valoranttada cs dede aimim aynı denilebilir.

Hocam Valorant ama oyunun önemi yok. Zaten Gold elosu olan tek popüler oyun diye biliyorum.
Aynı sorunu yaşıyordum. Aimim ne kadar çalışsam'da rezaletti fakat sürekli dm girdim sürekli başarısız olsam bile aimimi geliştirmeye çalıştım bu şekilde aimim eskisine nazaran 10 kat arttı. Öncelikle sorunun aim mi yoksa yaptığın hatalı peekler mi? veya sana uygun karakteri seçtiğine emin misin?
Ben skye mainim flash peek ile bir çok kere clutch atmışlığım var tam bana uygun karakter.

İki oyun için (Valorant ve CS:GO) için ortak verebileceğim öneriler var.

Crosshair placement öğrenmen ve geliştirmen lazim.
Aim çalışmalısın.
Oyunda soğukkanlı olman lazim. Eğer heyecan yaparsan veya düşünemezsen çoktan kaybedersin.
Sabırlı oyun oynamaya çalışıp karşıyı okuman lazım.
Nerelerde durup nereye aim koymalısın veya off-angel pozisyonları öğrenmen lazim.

CS için ise bomba kullanımı önemli.

Bomba kullanılacak yerleri öğrenebilirsin. Özellikle smoke ve molotov.

Valorant için ise karakterini kendin bulmalısın. En baslarda onunla oyuna daha rahat alışıp yukarıda saydıklarımi deneyebilirsin. Yukarıdakilere alışınca karakter denemeye başlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı