Oyunda nedensiz kötüyüm

Aynı sorunu yaşıyordum. Aimim ne kadar çalışsam'da rezaletti fakat sürekli DM girdim sürekli başarısız olsam bile aimimi geliştirmeye çalıştım bu şekilde aimim eskisine nazaran 10 kat arttı. Öncelikle sorunun aim mi yoksa yaptığın hatalı peekler mi? Veya sana uygun karakteri seçtiğine emin misin?
Ben Skye mainim flash peek ile birçok kere Clutch atmışlığım var tam bana uygun karakter.

En iyi oynayıp en çok beğendiğim karakter chamber zaten. Bazen picktede aimdede sorun olabiliyor bazen önümde duran adamı vuramıyorum saçma ve gereksiz spreyler atıyorum, bazende peeki yanlış atıyorum.

Son düzenleme:
En iyi oynayıp en çok beğendiğim karakter chamber zaten. Bazen picktede aimdede sorun olabiliyor bazen önümde duran adamı varamıyorum saçma ve gereksiz spreyler atıyorum, basende peeki yanlış atıyorum.

Bol bol DM gir bana göre bayağı etkisi var, ben şahsen o şekilde Gold'a çıkabildim. Aim Lab yapıp DM girmediğim zamanlar ise aimim rezaletti.

Edit: Poligonda olmazsa olmazdır.

Kim yetenekli ki normal oyunculardan pusmasalar adam vuramayacaklar kasma kendini pusarak oyna.
CS:GO'da spray yapmayı bile bilmeyen oto ile pusup adam vuruyor. :D

Eee? Bu neyi değiştirir?
Kolun yoksa oynayamazsın bu kadar basit. Oyundan oyuna kill zaten değişmesi lazım. Tüh ya R6 da 10 vurdum kolsuzum :(
30 olması lazımdı ya.
Kolunun var olup olmaması bir şeyi değiştirmez. Oyunu 4 sene önce öğrettiğim "aga hangi tuş ile şu şarjörü sokucaz silaha 5 mermim kaldı la" diyen arkadaşım şu anda gayet de güzel oynuyor. Pratik yapması lazım sadece.

Kolunun var olup olmaması bir şeyi değiştirmez. Oyunu 4 sene önce öğrettiğim "aga hangi tuş ile şu şarjörü sokucaz silaha 5 mermim kaldı la" diyen arkadaşım şu anda gayet de güzel oynuyor. Pratik yapması lazım sadece.
Olay zaten oyundan oyuna ne değiştiği, zaten ki r6 oynamamışsınız yaptığım ironiyi anlamamışsınız. R6 da 30 ruhunuzu satsanız vuramazsınız.

Olay zaten oyundan oyuna ne değiştiği, zaten ki r6 oynamamışsınız yaptığım ironiyi anlamamışsınız. R6 da 30 ruhunuzu satsanız vuramazsınız.
R6 oynayacak param olmadı olsa bile sistemim olmadı o yüzden hiç oynamadım doğru. 6 yıldır 2GB ramli bilgisayar ile geçiniyorum. Benim işim cs1.6 veya css ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı