Oyunda ping çıktığı zaman oyun takılıyor ve sesler değişiyor

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
PC yeni, oyunda pingim çıkıyor ve ses cızırtılaşıyor bu 5 sn falan sürüyor, oyun takılıyor, sonra devam ediyor. Sorun PC'de olamaz sistem gayet iyi ve PC'de daha yeni aldım. Termal macun falan yeni, çözemedim gitti bu olay pingten dolayı mı olur yoksa PC'den mi kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem veya oyunla ilgili sıkıntı olabilir.

Sistem ile olduğunu düşünmüyorum çünkü dediğim gibi sistem daha yeni ve oyundaysa her zaman olmuyor oluncaya canımı sıkıyor.

Son düzenleme:
Pingden dolayı olur böyle şeyler, sesler karışıyor garipleşiyor. Krunker'da az ping yemedim. :D

Pingden dolayı olur böyle şeyler, sesler karışıyor garipleşiyor. Krunker'da az ping yemedim. :D

Hocam PC ile alakası yok değil mi arkada şarkı vardı oda cızırtı gibi geldi ama şarkı devam ediyordu anlamadım yani garip bir olay oldu.

Hocam PC ile alakası yok değil mi arkada şarkı vardı o da cızırtı gibi geldi ama şarkı devam ediyordu anlamadım yani garip bir olay oldu.

Pingdendir büyük ihtimal, bana da oluyordu ping anlarında, benim de sistem taş gibi normalde. :D

Pingdendir büyük ihtimal, bana da oluyordu ping anlarında, benim de sistem taş gibi normalde. :D

Teşekkür ederim umarım pingtendir hocam.

Hocam sorun devam ediyor normal video izlerken bile.
Teşekkür ederim umarım pingtendir hocam.

Hocam sorun devam ediyor normal video izlerken bile.

Her zaman olmuyor fakat gerçekten canımı sıktı @Sir Benjamin

Son düzenleme:
Eh, sanırım konu ilerleyecek demek ki.

Tüm sistem nedir?

Geri
Yukarı