Oyunda refleks nasıl geliştirilir?

iKayraOnur

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya
Daha fazla  
Valorant tarzı oyunlarda operator oynayamıyorum çünkü adam çıktıktan yarım saniye sonra sıkabiliyorum. O odağı veremiyorum o anda. Eskiden daha çok dikkatliydim, artık istesem de tryhard oynayamıyorum. Neden, anlamadım. Bunu geliştirmem için sık sık antrenman yapmak harici ne önerebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Refleks değil de aim oluyor o, poligonda ısınıp kendinize ait sensi bularak geliştirebilirsiniz.
Yani CS'de öyle.

Valorant tarzı oyunlarda operator oynayamıyorum çünkü adam çıktıktan yarım saniye sonra sıkabiliyorum. O odağı veremiyorum o anda. Eskiden daha çok dikkatliydim, artık istesem de tryhard oynayamıyorum. Neden, anlamadım. Bunu geliştirmem için sık sık antrenman yapmak harici ne önerebilirsiniz?

Sık sık antrenman harici önerebileceklerim yüksek tazeleme oranına ve düşük gecikme oranına sahip monitör. Düşük gecikmeli hafif tuşlu mouse ve klavye. Ve düşük ping.

240Hz ama 4ms.

Ölüm kalım biraz zor :) ölüm kalımda bile Odin'le savaşan çılgınlar var.

Hocam ölüm kalımda bile Odin çıkıyorsa normal maçta da karşınıza çıkabilir eğer reflekslerinizi ve aiminizi geliştiremezseniz her türlü ölürsünüz, oyun içindeki duruma en benzer aim çalışma tekniği ölüm kalım modlarıdırında çalışmaktır.

Arkadaşlarınla sık sık vs atabilirsin teke tek olduğunuz için refleks aim ve oyun bilginizi kullanmanız gerekecektir onun haricinde özellikle mouse olmak üzere iyi ekipmanlar tercih etmelisin. Bir de pingin yüksek olmamalı ve oyunun çok fazla kasmamalı yoksa düzgün oynayamazsın.

Geri
Yukarı