Oyunda sinirlenme

Valorant da aynı sorunu yaşadım tabii ki çok iyi değilim ama bizim takıma gelenler bottan kötüydü. Madem sadece telefondan oyun oynuyorsun rank düştükçe zevk almaya çalış, ben her kaybettiğimde düşmezsen diye ranka sövüyordum açıkcası 😂😂

Ben de aynı durumu yaşıyorum. Birkaç senedir Arena of Valor oynuyorum. Artık alıştım diyebilirim ama illaki sinirleniyor insan. Senin burada yapacağın kazanmaya odaklanma kendini şartlama kazanmak için kaybedebilirsin ve kaybedeceksin de zaten. Bu oyunların özelliği budur. 1. el oynar kazanırsın 2. kaybedersin hata yapmamana rağmen. Biraz kumara benzer :) çünkü gelecek kişiler şansa bağlı olarak geliyor. Kimisi yeni başlamıştır, kimisi smurftür bilemezsin. O yüzden dediğim gibi seni eğlendiren cok keyif aldığın bir Hero al, onunla takıl kafana göre.
2. çözüm olarak da -bu biraz zor, ben hala yapamadım- çevrende veya oyundan aynı kafada sağlam oynayacak 5 kişi bulacaksın, sürekli beraber gireceksiniz. Karşı takıma göre strateji geliştirceksiniz sesli oynayarak.
Benden bu kadar. Kendine iyi bak, eğlenmeye bak.

34 yaşındayım deli gibi oyun oynuyorum pcden, geçen valorantta takım arkadaşlarım yüzünden oyunu kaybettik monitöre hafif bi yumruk attım Allah'tan bişey olmadı. Yani sinirlenen bir sen değilsin kardeşim ama dikkat etmemiz gerek, sonra pişman oluruz:)

Kanka sana tavsiye edebileceğim bir şey yok ama şöyle söyliyim iyi bir pre bul kendine ben zümrüt bir bitirdim oyunu elmastan düşmüştüm zümrüt olmama rağmen prem elmas olduğu için karşıya master elo adamlar geliyordu ben adc mainim ama her koridorda oynarım öyle adamlar geldi ki takıma buna rağmen 13 galibiyet serisi yaptık arkadaşımla ve her oyun karşı adc master gelmesine rağmen sana verebileceğim iki tavsiye var güzel bir iki tavsiyem var yama notlarını sürekli incele güçlü hero ları oyna her şampiyonun karşısında oynamayı öğren ve iyi bir pre bul istersen ekle beni nagodre91 nick namem

Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.

Kardeşim bana da aynısı oluyor. Mbll'den gelenler derecelide Hero denemeye girdim feedlersem küfür etmeyin diyor ve feedliyor. Pick sırası oldugu halde yoo ilk ben dedim ben alacağım diyenler oluyor. Elmastan plat2ye düştüm. Sezon sıfırlamadan bir an önce elmasa çıkmak için günde 30 40 maç attım ve 5 6 tane Win aldım. Oyunu kaybettinmi 1 maç at tekrar kaybettinmi oyundan çık 5 10 dakika ara ver geçen el oynadığın oyuncular gelmesin.

Kanka sen de Master al oyna, 1V9 taşırsın.
Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.

Kanka LoL bu normal herkese oluyor ama sana bir taktik verim Ezreal al çok iyi çar eğer takımın satacağı hissedersen sen de sat kaşara kaşar olacaksın tilt olma gidiyor sende satınca ligi kasma boş ver cha olacak halin yok takıl öyle.

Son düzenleme:
Bence iyi bir çözüm değil, oyundaki takım ruhunu öldürüyor. Tamam büyük birçoğunluk düşüncesiz kişilerden oluşabilir ama yine de iyi, akıllı insanlar da çıkabiliyor.

Kankam küfür yemektense oyununu oynayıp zevk almaya bakacaksın zevk almaya başladıktan sonra kazanma oranında artmaya başlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı