Oyundaki İşsiz Tipler

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar gece saat 3 gibi oyun oynuyorum telefondan (Mobile Legends) 3 giren bir grup var bunlar yüzünden oyundan geri düştüm, neyse ses açık duyuyorum ama mikrofon kapalı. Baktım bana biri ses aç falan diyor küfrediyor, gece geç saat olduğu için, evdekilerin de duymaması için geçtim balkona o bana sövüyor ben ona dayanamadım yoksa öyle kolay kolay birine küfretmem, o an sesimi annem duymuş yanıma geldi, bugüne kadar annem benden tek kelime küfür duyduğu olmamıştı. Bu işsiz kendini bir şey sananlar yüzünden anneme de ayıp oldu. Sizinde başınıza geliyor mu, böyle sürekli küfredip kendini öyle tatmin etmeye çalışan oyuncular. Ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok oyunuculu oyunlar bunun gibi elemanlarla dolu dostum. Kulak asmayacaksın, susturma seçeneği varsa sustur, oyununu oyna geç. Uğraşmaya değecek tipler değil bunlar. Ağzı olan konuşuyor işte, başkasına sataşmayı, küfür etmeyi marifet sanıyorlar.

AFK Arena oynuyorum 5 gündür. Oyunda chat sistemi varmış. Öylesine bir bakayım dedim. Chat de full boş yapanları gördüm. Bu tip insanlar her yerdeler🤠

Penisimin resmini görmek isteyen kızlar eklesin gibi boş cümleler vardı. İnsanlar oyun oynamaya geliyor ama bunlar boş yapmak için gelmişler 😒

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı