Oyundan çıkınca renk değişimi oluyor

mr.zeemekit

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir oyuna girince, örneğin LoL istemcisini açınca, ekran rengi daha da açık hale geliyor. Yani açıktan kastım aslında renkler tam tonlarına geliyor ama oyunu kapatınca hafif bir sararıyor gibi. Bunun nedeni nedir?

ASUS VG279Q
i5 10400F.
Sapphire R9 390
MSI MAG B460 Tomahawk.

Acaba bunların bir uygulaması falan yapıyor olabilir mi?
Monitör ayarlarını sıfırladım ve Windows gece ışığı da açık değil ancak durum aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de oyunlara girdiğimde ekran pembeleşiyor. Oyundan çıktıktan 15 dk sonra renkler değişerek kendi rengine dönüyor.
Konuyu takip'deyim

Arkadaşlar bir oyuna girince, örneğin LoL istemcisini açınca, ekran rengi daha da açık hale geliyor. Yani açıktan kastım aslında renkler tam tonlarına geliyor ama oyunu kapatınca hafif bir sararıyor gibi. Bunun nedeni nedir?

ASUS VG279Q.
i5 10400F.
Sapphire R9 390.
msI MAG B460 Tomahawk.

Monitör ayarlarını sıfırladım ve Windows gece ışığı da açık değil ancak durum aynı.

Radeon Software'den oyun için ekran ayarlarına bakın.

ASUS VG279Q
i5 10400F.
Sapphire R9 390
MSI MAG B460 Tomahawk.

Gece ışığını açmış olabilirsiniz. Oyunlarda kapatıyor Windows. Edit'i yeni gördüm pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı