Oyundan küfür eden kişi dava edilir mi?

Gerekli bilgiler toplanır ve dava edilirse sonunda ceza alır. Kısa süreli bir hapis cezası para cezasına çevrilir ve ilk suçuysa ceza ertelenir. Uğraşmaya deyip değmeyeceği senin bileceğin iş. Dava genelde 2-3 sene sürüyor.

@326001 bakana hakaret eden kişinin ceza alıp almaması değil mevzu, tutuklanıp tutuklanmaması. Böyle konularda tutuklama olmadan süreç işler normalde. Ceza davası görülür ve kişi süreç sonunda cezasını alır. Demokratik sistemde böyle işler. Ayrıca aynı adamı daha yargılamadan bu sefer Cumhurbaşkanına hakaretten tutukladılar. ''Ceza almadı'' konusu gerçeği yansıtmıyor, süreci beklemeden ceza kesilen sistemde altta kalanın canı çıkar.

IP adresini vesaire bulsanız çok eğlenceli şeyler dönebilirdi ama sadece instagram adresiyle pek bir yere ulaşamazsınız. Yaşı küçükse korkutun, CİMER'e bildirin zaten umursanmayacaktır. Amaç elinizde karşı tarafı korkutacak bir belge olsun. Ondan sonra dalga mı geçersiniz tencereyle fotoğraf mı çektirirsiniz size kalmış.
Tencereyle fotoğraf güzelmiş hocam. :D Katılıyorum size, böyle küçük şeyler önemsenmiyor. Ne kadar büyük şeyler sonuçsuz kalıyor bununla da uğraşmazlar.

Çok kasmışsın reis hele oyun kısaltması falan sdghsjdgjass, ama bence değmez her gün bir sürü insan bir sürü küfür yiyor.

Ayrıca onunla bu aynı mı o bir bakan Devlet'i temsil ediyor nasıl polise edilen hakaretle vatandaşa edilen hakaret aynı değilse bir bakana edilen hakaret daha ağır sonuçlar getirir.

Technopat Sosyal kurallarında reklam vermek yasak diye gördüm ondan kısaltma kullandım yoksa platformun adını yazmayı biliyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı