Oyundayken bir süre sonra karıncalanıp PC kapanıyor

samet6060

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi. Bu başıma bir kere geldi ekran kartını alalı 4 gün oldu. Bazen oyundayken eyaz bir şey gelip bir saniye sonra geri gidiyor. Oyunun ayarlarını düşürsem de yükseltsem de aynı ama bunu sürekli yapmıyor. 5 saat The Witcher 3 oynadım bir anda ekran gitti karıncalandı PC resetlendi. HDMI to VGA dönüştürücü almıştım, monitörüme bağladığımda ekran sapıttı ve ekran gelmemişti. Ben de 40" ES5500 Series 5 SMART Full HD LED TV | Samsung Support UK bu LED TV'ye HDMI kablosu ile bağladım. Shadow of mordor oyununu sorunsuz bir şekil de kasmadan Ultra'da bitirdim

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    443,3 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen son sürücülerde sıkıntı var. Beta sürücü yüklemeyin elinizden geldiği kadar.
the witcher 3 te yine aynısı oldu 1 saat geçti yine 1 saniyeliğine beyaz bişey gelip geri gitti o beyaz şey geldiğinde 2 saniyeliğine ses te gidip geliyo. anlamadım nasıl bişey bu yeni aldığım ekran kartımı bozuk anlamadım.

video çektim 9.32 dakkalık sıcaklığını kontrol ettim 72 dereceği geçmedi ve 9 dakka kısmında yine aynısı oldu ama videoyu izledim video da öyle bişey yoktu. bir de dediğin uygulamadan amd nin herşeyini silip güvenli moddayken amd nin 19.9.1 güncellemesini indirdim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı