Oyunlar 700 TL olacak

SkyH85

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, eğer 700 TL'ye oyun alacak varsa affedersiniz ama para mı basıyoruz? Sonra Türkiye'de niye korsancılık artıyor. Dalga mı geçiyorsunuz sonra forumlarda korsana hayır! Demeye çalışmayın arkadaşlar evet demek gerekiyor. 2 tane de devlete alıyorsak korsana evet. Benim telefonum 600 lira.

700 TL'ye 1 ev geçindiririm ben.
Paranız yoksa almayın hocam, ben 700 liraya oyun alınır demiyorum. 700 lira olması oyun üreticilerinin suçu değil. Senin ayrıcalığın ne ki bütün Avrupa'ya 50 Euro'dan sattığı ürünü sana 10 Euro'ya satsın? Araba almaya paran yetmiyor diye çalacak mısın? Nasıl mantık bu?

Duyar kasmaya gerek yok. Bulunduğumuz toprakların durumu belli. Konsol devri bitmiştir. Hala alırım, ederim vs diyen arkadaşların ev geçindirme derdi yoktur veya milletvekili falandır.

Memur bile alamaz.

Paranız yoksa almayın hocam, ben 700 liraya oyun alınır demiyorum. 700 lira olması oyun üreticilerinin suçu değil. Senin ayrıcalığın ne ki bütün Avrupa'ya 50 Euro'dan sattığı ürünü sana 10 Euro'ya satsın? Araba almaya paran yetmiyor diye çalacak mısın? Nasıl mantık bu?
Hocam sanırım yanlış mesajı alıntıladınız.

Ürün pahalı diye korsanı savunuyorsan yanlış alıntılamadım.

Ekonomi tabii ki çok etkiliyor ama vergi diye bir şey var o 1-2 tane devlete alıyoruz, merak etme böyle devam ederse oynayacak PC olmayacak ayrıca bölgesel fiyatlandırma diye bir şey var mesela Witcher 3 20-30 TL'ydi en son baktığımda 100-200 saat oynayabiliyorsun bence hem devletin hem bizim suçumuz.

Çok abartmıyor musunuz isterseniz bir de Ferrari ile kıyaslayın 5 gün oynayıp bırakacağım bir oyuna 700 TL mi verilir galiba milletvekili falansınız herhalde hangi öğrenci adamın parası yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı