Oyunlar açıldığında görüntü gidiyor

tomasşelbi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarda oyun açtığım zaman oyun açıldığından itibaren ekran gidiyor ve siyah oluyor. Bazen oyunun içinde gidip geliyor, bazen düzeliyor, gitmiyor ama genellikle herhangi bir oyuna girdiğimde ekran kararıyor. Oyundan çıktığım an ekran düzeliyor ve oyun açasıya kadar gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarda oyun açtığım zaman oyun açıldığından itibaren ekran gidiyor ve siyah oluyor. Bazen oyunun içinde gidip geliyor, bazen düzeliyor, gitmiyor ama genellikle herhangi bir oyuna girdiğimde ekran kararıyor. Oyundan çıktığım an ekran düzeliyor ve oyun açasıya kadar gitmiyor.

Sadece bir oyundamı yapıyor yoksa hepsinde mi?

Çözünürlükle alakası olabilir mi? Monitörünün ve masaüstünün çözünürlüklerini yazar mısın?

Driver leriniz güncel mi? Ekran kartını FurMark'ta test edin güç binince kendini güvenli moda alıyor olabilir.

FurMark'ı indirdim ve test yapa bastım görüntü çıktığı an ekran gitti.
PSU da bir sıkıntı olabilir OCCT ile stres test yapar mısınız?

Dediğiniz programı indirdim test e bastım bu çıkıyor süre
cs.png
kli.
Çözünürlükle alakası olabilir mi? Monitörünün ve masaüstünün çözünürlüklerini yazar mısın?

Monitörümün en son desteklediği çözünürlük 1366x768 bende masaüstümde bu çözünürlüğü kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• fdsgsg.png
    fdsgsg.png
    413,1 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Dediğiniz programı indirdim test e bastım bu çıkıyor süreEki Görüntüle 1233171kli.

Monitörümün en son desteklediği çözünürlük 1366x768 bende masaüstümde bu çözünürlüğü kullanıyorum.

OCCT'nin yeni sürümlerinde sıkınt ıvar 6.20 versiyonunu indirip test eder misiniz PSU'yu seçip testi başlatın.

Dediğiniz programı indirdim test e bastım bu çıkıyor süreEki Görüntüle 1233171kli.

Yüksek ihtimal ekran kartınızda sıkıntı var bence.

PSU sıkıntılı olabilir bu durumu bende yaşamıştım ekran kartına veya işlemciye yük binince PSU yetemiyor ve görüntü gidiyor bir bilgisayarcıya gidip başka PSU ve ekran kartıyla deneme yaptırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı