Oyunlar birdenbire kasmaya başladı

omerguler2

Femtopat
Daha fazla  
Bir sabah Casper Excalibur G500 model bilgisayarımı açtım sorunsuz bir şekilde açıldı ve açıldıktan birkaç dakika sonra geri kapandı ve mavi ekran hatası ekranda belirdi güç tuşuna bastım ve yeniden başlattım herhangi bir sorun ile karşılaşmadan normal şekilde açıldı PC, daha sonra her zaman oynadığım FIFA 21 oyununa girdim fakat oyunda inanılmaz takılma vardı grafik ayarlarıyla da oynadım çözünürlük ayarları ile de oynamadım birdenbire oyun kasmaya başladı sebebi ne olabilir ve ne yapabilirim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-4831.jpg
    IMG-4831.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sabah Casper Excalibur G500 model bilgisayarımı açtım sorunsuz bir şekilde açıldı ve açıldıktan birkaç dakika sonra geri kapandı ve mavi ekran hatası ekranda belirdi güç tuşuna bastım ve yeniden başlattım herhangi bir sorun ile karşılaşmadan normal şekilde açıldı PC, daha sonra her zaman oynadığım FIFA 21 oyununa girdim fakat oyunda inanılmaz takılma vardı grafik ayarlarıyla da oynadım çözünürlük ayarları ile de oynamadım birdenbire oyun kasmaya başladı sebebi ne olabilir ve ne yapabilirim? Teşekkürler.

Minidump dosyalarını paylaşın.

Evet MEMORY_MANAGEMENT hatası arızalı RAM'e işaret oluyor genellikle. BIOS'ta XMP açıksa kapatıp Memtest86 testi uygulayın. Yine de minidumpları paylaşmayı unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı