Oyunlar çok pahalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tseenka

Kilopat
Makaleler
1
Yer
C:\Config.Msi
Daha fazla  
Bilgisayarı 5 bin liraya topladık oyun için, oynamak istediğim oyun 500 lira olduktan sonra topladımda ne oldu? Artık Euro düşse dahi bölgesel fiyatlandırma doğru dürüst gelmezse hiçbir türlü oyunlar ucuzlamayacak veya programlar ucuzlamayacak, burada korsan önermiyorum ama

Türkiye'de herkes korsana yöneldiği için oyun yapımcıları Türkçe dil desteğini getirmiyor hatta Türkiye'den çekilmeyi düşünüyor, 3-4 oyun alalım diyelim neredeyse bilgisayarın fiyatının yarısı çıkıyor, abi bu nedir ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında kütüphanemi iyi ki doldurmuşum ama şuan Cyberpunk'ı nasıl oynayacağım kara kara düşünüyorum.

Türkiye'de korsana yönelindiği için niye çekilsinler, o zaman Rusya'dan çoktan çekilmeleri lazımdı.

Bilgisayarı 5 bin liraya topladık oyun için, oynamak istediğim oyun 500 lira olduktan sonra topladım da ne oldu? Artık Euro düşse dahi bölgesel fiyatlandırma doğru dürüst gelmezse hiçbir türlü oyunlar ucuzlamayacak veya programlar ucuzlamayacak, burada korsan önermiyorum ama

Türkiye'de herkes korsana yöneldiği için oyun yapımcıları Türkçe dil desteğini getirmiyor hatta Türkiye'den çekilmeyi düşünüyor, 3-4 oyun alalım diyelim neredeyse bilgisayarın fiyatının yarısı çıkıyor, abi bu nedir ya?
Artık yetti bu konular, Allah aşkına biriniz söyleyin; indirimde normal paketinin fiyatı 500TL olan toplam 3 oyun var mı? Yok, abarttınız da abarttınız. Birazcık indirim kovalasanız ve sırf iyi bir bilgisayarınız var diye her oyunu oynamak zorunda olduğunuzu hissetmeseniz keşke.

Anlayın artık, 500 TL'ye oyun yok.

Bana 3 örnek sayın; indirimde normal paketinin fiyatı 500TL olan oyunlardan, hadi bekliyorum. [Ultimate paketlerden saymayın]

Artık yetti bu konular, Allah aşkına biriniz söyleyin; indirimde normal paketinin fiyatı 500TL olan toplam 3 oyun var mı? Yok, abarttınız da abarttınız. Birazcık indirim kovalasanız ve sırf iyi bir bilgisayarınız var diye her oyunu oynamak zorunda olduğunuzu hissetmeseniz keşke.

Bana 3 örnek sayın; indirimde normal paketinin fiyatı 500TL olan oyunlardan, hadi bekliyorum. [Ultimate paketlerden saymayın]

Aynen, bahane ile korsan kullanma çabaları işte. Bir sürü ücretsiz oyun var mı var, 50 TL gibi bir fiyata indirimlerde kütüphane dizilir mi dizilir, bence sadece bahane. Ben mesela geçen AC Odyssey Deluxe Edition'ı 23 TL'ye aldım.

İyi dedin dostum👍.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı