Oyunlar çok sıkıcı geliyor

The Godfather the game, Modern Warfare1,2,3, Mafia1, BO1, BO2, Mafia2, Titanfall2, R.E.2,3,4, Call of Duty Ghosts, Battlefield1,3,4, Call of Duty AW, Crysis1,2,3, Outlast1,2, Call of DutyWW2, Dead by Daylight, Tomb Raider serisi, Call of Duty World at War, Red Dead Redemption 2, Hello Neighbor, Ghostrunner, Dying Light, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, H.A.W.X. 2, The Forest, Far Cry serisi, Hitman serisi, Gta4, Mannequin House, Lights Off!
Hello neighbor mu komik olmayın.

The Godfather the game, Modern Warfare1,2,3, Mafia1, BO1, BO2, Mafia2, Titanfall2, R.E.2,3,4, Call of Duty Ghosts, Battlefield1,3,4, Call of Duty AW, Crysis1,2,3, Outlast1,2, Call of DutyWW2, Dead by Daylight, Tomb Raider serisi, Call of Duty World at War, Red Dead Redemption 2, Hello Neighbor, Ghostrunner, Dying Light, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, H.A.W.X. 2, The Forest, Far Cry serisi, Hitman serisi, Gta4, Mannequin House, Lights Off!
knk sistemi söyledim zaten gtx 650 li bir sistem çok büyütmeye gerek yok bf1 i değilde 3 ü bitirdim ve torrentden bf4 ü yüklüyordum şimdi. outlastların tüm serilerini bitirdim cod hiç oynamadım rdr2 demişsin gtx 650 li bir sistemim olduğunu söyledim diğerlerini bilmiyorum far cry ve the forest hitman gta serileri dışında ve modern warfare leri nereden indirirsem indireyim açılmıyor bilmiyorum nedenini sağol dost :)
Tek başına da güzel bir şans ver pikselli falan diye küçümseme, benim bildiğim bazı pikselli oyunlar "sözde çok iyi" olan oyunlara bin basar.
bi deneyelim bakalım :)
Benim de beğendiğim bir oyun değil ama belki sever diye yazdım. 🙄
sağol dost bu arada yaş ortalaması biraz daha büyük birşey olsaydı hello neighbor biraz yanlış olmuş sanki :D <3

Bütün gün pc başında oturursan tabi oyunlardan tat alamazsın. Başka aktivitelerle de yapman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı