Oyunlar d3d9.dll ile açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Örnek olarak GTA SA'ya enb kurduğum zaman d3d9.dll olmazsa oyunda grafik değişimi olmuyor. GTA 4'ü Vulkan ile çalıştırmak için d3d9.dll'e ihtiyacım var. Fakat bu DLL dosyasını oyun dosyalarına attığım zaman oyunlar hiçbir tepki vermiyor.

Örnek olarak GTA SA'ya enb kurduğum zaman d3d9.dll olmazsa oyunda grafik değişimi olmuyor. GTA 4'ü Vulkan ile çalıştırmak için d3d9.dll'e ihtiyacım var. Fakat bu DLL dosyasını oyun dosyalarına attığım zaman oyunlar hiçbir tepki vermiyor.

Oyunlar orijinal mi?

Her oyunun DirectX dosyası yanlış bilmiyorsam kendine özgüdür. Kurulumla gelmezse başka oyundan atıp uyumlu çalıştıramazsınız. Oyunlar orijinalse tam gelmesi lazım zaten.

DLL dosyasını oyun dosyalarına attığım zaman oyunlar hiçbir tepki vermiyor.
Atmayın silin hepsini. Elle DLL atmak sorunu çözmez.

Bunu kurun attığınız DLL'leri sildikten sonra.

Sorun çözülmezse rapor paylaşın.

Her oyunun DirectX dosyası yanlış bilmiyorsam kendine özgüdür. Kurulumla gelmezse başka oyundan atıp uyumlu çalıştıramazsınız. Oyunlar orijinalse tam gelmesi lazım zaten.

GTA SA'yı indirdiğimde oyun dosyalarında d3d9.dll yok idi. Kendim enb kurmak için attım. Oyunlar orijinal.
Atmayın silin hepsini. Elle DLL atmak sorunu çözmez.

Bunu kurun attığınız DLL'leri sildikten sonra.

Sorun çözülmezse rapor paylaşın.

Kurulu zaten.

Rapor paylaşın.

Geri
Yukarı