Oyunlar düşük çözünürlükte açılınca masaüstüne atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
CS 1.6 gibi oyunlarda düşük çözünürlükte oynuyorum. Oyunu başlatınca oyun kendi kendine sürekli Alt+Tab yapıyor ve masaüstüne atıyor ama oyun arka planda çalışmaya devam ediyor. Kapanmıyor. Oyunun alttaki simgesine tıkladığımda tekrar masaüstüne atıyor ve bu sürekli devam ediyor. Oyuna girmek için bilgisayar çözünürlüğünü düşürmem gerekiyor ki oyunun simgesine bastığımda masaüstüne atmadan girebileyim. Bunu nasıl çözebilirim? Sürekli bilgisayarın çözünürlüğünü düşürmek istemiyorum oyuna girmek için. Bilgisayarım normal çözünürlüğü 1920x1080. Oyunu bilgisayarın kendi çözünürlüğünde başlatınca bu sorun olmuyor. Sadece düşük çözünürlükte oyun başlatınca oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS 1.6 crack ise 1920x1080 desteği yoktur. Oyun orjinal ise başlatma seçeneklerinden 1920 X 1080 yazabilirsiniz.🙂
Soruyu anlamamışsınız. CS gibi oyunlar düşük çözünürlükte daha iyi oynanır. Ben düşük çözünürlükte oynamak istiyorum ama masaüstüne atıyor oyun kapanmadan. Detaylar yukarıda yazıyor.

Soruyu anlamamışsınız. CS gibi oyunlar düşük çözünürlükte daha iyi oynanır. Ben düşük çözünürlükte oynamak istiyorum ama masaüstüne atıyor oyun kapanmadan. Detaylar yukarıda yazıyor.

Kusura bakmayın, oynadığınız oyunları söylerseniz daha detaylı yardımcı olabilirim,
Lakin bazı eski oyunlarda CS 1.6 gibi 1920x1080 çözürünürlük desteği yoktur

Kusura bakmayın, oynadığınız oyunları söylerseniz daha detaylı yardımcı olabilirim,
Lakin bazı eski oyunlarda CS 1.6 gibi 1920x1080 çözürünürlük desteği yoktur
CS 1.6 çözünürlük desteği var. Tüm oyunlarda oluyor bu. Düşük çözünürlükte açılıyor ama kapanmadan masaüstüne atıyor. Sadece kendi çözünürlüğümde Full HD'de böyle bir durum olmuyor. Diğer oyunlarda bir sıkıntı olmuyor zaten benim için Full HD'de oynuyorum zaten. CS 1.6 gibi düşük çözünürlükte oynamak istediğim oyunlarda bu durum sıkıntı yaratıyor.

Bildiğim kadarıyla Valorant gibi oyunlarda da bu aynı sorun var, bu düzeltilmiyor diye biliyorum, 6 yıllık CS 1.6 oynayan birisi olarak ufak bir taktik tam çözünürlük daha güzel Dust 2 gibi büyük haritalarda özellikle.

Valla hangi oyunlarda sıkıntı olduğu benim için önemli değil. Tüm oyunlarda bu sorunu yaşıyorum ve oyunu açmadan bilgisayarın ana çözünürlüğünü düşürmekten sıkıldım. Herkes de böyle bir durum olmadığı için çözüm arıyorum. Kaç gündür uğraştımsa da fayda etmedi. Gına geldi valla. Tam ekran iyileştirmelerini de kapattım durum aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı