Çözüldü Oyunlar içerisinde çim kaplama oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Efehan34

Centipat
Daha fazla  
RAM
132
Ekran kartı
GTX 1650 Ti
İşlemci
İntel Core i5 10TH
Merhaba arkadaşlar, Rust, ranch Simulator, Hunt Showdown gibi içerisinde çimenlik arazilerin çok olduğu oyunlarda grafik ayarlarım yüksek olmasına rağmen sadece çimen kaplamalarında sıkıntı yaşıyorum fazla kaplama gibi duruyor ve göz acıtan bir görsellik sunuyor birkaç ay önce grafik kartımın ayarlarından bir şeyi değiştirdim ve bir daha düzeltemedim ekran kartım NVIDIA GTX 1650 Ti bu ayarı eski haline döndürmek istiyorum ama başaramadım nasıl yapabileceğim hakkında fikri olan varsa yardım edebilir misiniz?

Çözüm
Eki Görüntüle 1429807
Şu an oyuna giremediğim için oyun içerisinden çekemedim ama çektiğim bir video kaydı içerisinden aldım bu ekran görüntüsünü Eki Görüntüle 1429809

Eki Görüntüle 1429811

Yaptım ama Görüntü keskinleştirme kapalı olması mı lazım pekiEki Görüntüle 1429815
Çember içerisine aldığım ayarları bu şekilde yapın. Sorunun yüksek ihtimalle bu ayarlardan kaynaklı.
Ekran Alıntısı.PNG
Merhaba arkadaşlar, Rust, ranch Simulator, Hunt Showdown gibi içerisinde çimenlik arazilerin çok olduğu oyunlarda grafik ayarlarım yüksek olmasına rağmen sadece çimen kaplamalarında sıkıntı yaşıyorum fazla kaplama gibi duruyor ve göz acıtan bir görsellik sunuyor birkaç ay önce grafik kartımın ayarlarından bir şeyi değiştirdim ve bir daha düzeltemedim ekran kartım NVIDIA GTX 1650 Ti bu ayarı eski haline döndürmek istiyorum ama başaramadım nasıl yapabileceğim hakkında fikri olan varsa yardım edebilir misiniz?

Daha açıklayıcı olması bakımından ekran görüntüsü atman mümkün müdür?

Daha açıklayıcı olması bakımından ekran görüntüsü atman mümkün müdür?
resim_2022-06-24_112059487.png

Şuan oyuna giremediğim için oyun içerisinden çekemedim ama çektiğim bir video kaydı içerisinden aldım bu ekran görüntüsünü
2.png

Nvidia Denetim Masası > 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Geri Yükle yapmayı deneyebilirsin.
resim_2022-06-24_112539139.png

Yaptım ama Görüntü keskinleştirme kapalı olması mı lazım peki

Çözüm

Geri
Yukarı