Oyunlar için en iyi işletim sistemi hangisi?

SKYPUNCH1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Windows Home son sürüm kullanıyorum ama eskisi gibi stabil değil. Eski bir sürüme geçmek istiyorum. Daha stabil, oyunlar için daha iyi olacağını düşünüyorum. Ama hangi sürüme geçeceğimi bilmiyorum. Windows'um orijinal bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle sistem özelliklerinizi yazarsanız sevinirim ona göre bir sistem tavsiye edebilirim.
Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5 6400.
RAM: HyperX Fury Black 8 GB 2133 MHz soğutuculu RAM.
Anakart: MSI H110M Gaming.
Ekran kartı: ASUS Expedition NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.
Hard disk: Seagate 1 TB.
SSD: Corsair Force LE200 120 GB 560 MB okuma / 530 MB yazma
Windows 10 1507.
öneriniz için teşekkür ederim hocam bir de windows ayarlarından nasıl eski sürüme geçeceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5 6400.
RAM: HyperX Fury Black 8 GB 2133 MHz soğutuculu RAM.
Anakart: MSI H110M Gaming.
Ekran kartı: ASUS Expedition NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB.
Hard disk: Seagate 1 TB.
SSD: Corsair Force LE200 120 GB 560 MB okuma / 530 MB yazma
Windows 10 home.

Merhaba biraz geç cevap verdiğim için özür dilerim. Windows 10 LTSC sürümüne bakmanızı tavsiye ederim bazı arkadaşlarımda kullandı ve diğer Windows 10 sürümlerinden daha iyi performans verdiğini teyit etiler biraz da kendim baktım normal Windows 10 sürümlerindeki gereksiz şeyler yok tek sıkıntısı 90 günlük bir süre veriyor lisans almanız gerekir.

Merhaba biraz geç cevap verdiğim için özür dilerim. Windows 10 LTSC sürümüne bakmanızı tavsiye ederim bazı arkadaşlarımda kullandı ve diğer Windows 10 sürümlerinden daha iyi performans verdiğini teyit etiler biraz da kendim baktım normal Windows 10 sürümlerindeki gereksiz şeyler yok tek sıkıntısı 90 günlük bir süre veriyor lisans almanız gerekir.

Sorun yok hocam 90 günlük olması biraz kötü olmuş ama sanırım ben 1507'yi deneyeceğim. Gözle görülür bir değişiklik görürsem zaten buraya tekrardan yazarım konuya bakan başka arkadaşlar için de yararlı olacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı