Oyunlar kendiliğinden alta atılıyor

mmyn31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yaklaşık 6 aydır kullandığım bilgisayarımda bir sorun oluştu, oyunları oynarken 1 kere alta atıyor, daha atmıyor ama her oyunda 1 kere alta alıyor oyunumu sebepsizce, bu neden oluyor olabilir ve nasıl engelleyebilirim? Çok rahatsız edici olmaya başladı.

Klavyem en başından beri var ama hiçbir sorunu yoktu, yaklaşık 4 gündür yaşıyorum bu sorunu. McAfee mevcut şu an bende, onunla tarama yapsam olur mu?

McAfee o kadar iyi bir koruma değil, Kaspersky daha iyi hocam. Başka klavye de deneyin.

Merhabalar yaklaşık 6 aydır kullandığım bilgisayarımda bir sorun oluştu, oyunları oynarken 1 kere alta atıyor, daha atmıyor ama her oyunda 1 kere alta alıyor oyunumu sebepsizce, bu neden oluyor olabilir ve nasıl engelleyebilirim? Çok rahatsız edici olmaya başladı.
Bu sorunun birçok sebebi olabilir:
1) Klavye arızası.
2) Ekran kartı driver sorunu.
3) Windows tabanlı uyumluluk sorunları.
4) Güç kaynağı sorunları.
5) Oyun kaynaklı sorunlar.
6) Virüs veya malware kaynaklı sorunlar.

Bu sorunun birçok sebebi olabilir.
1) Klavye arızası.
2) Ekran kartı driver sorunu.
3) Windows tabanlı uyumluluk sorunları.
4) Güç kaynağı sorunları.
5) Oyun kaynaklı sorunlar.
6) Virüs veya malware kaynaklı sorunlar.
Klavye ve driver konusunda bir problem olmadığını sanıyorum, güç kaynağım da normal ama her oyunda yapması beni şüphelendiriyor
McAfee o kadar iyi bir koruma değil, Kaspersky daha iyi hocam. Başka klavye de deneyin.
Tamamdır Kaspersky indirip deniyorum fakat mcafee yi silmeli miyim önce, bilgisayarım laptop aldığım zaman içinde gelmişti

Klavye ve driver konusunda bir problem olmadığını sanıyorum, güç kaynağım da normal ama her oyunda yapması beni şüphelendiriyor
Bu sorunu eskiden Epic Games'ten aldığım Metro Exodus'ta yaşamaktaydım. Durmadan beni masaüstüne atıyordu. Kaspersky Internet Security kullanmama rağmen oluyordu. Sonrasında klavyemi eski bir Microsoft klavye ile değiştirdiğimde sorun çözüldü.

Bu sorunu eskiden Epic Games'ten aldığım Metro Exodus'ta yaşamaktaydım. Durmadan beni masaüstüne atıyordu. Kaspersky Internet Security kullanmama rağmen oluyordu. Sonrasında klavyemi eski bir Microsoft klavye ile değiştirdiğimde sorun çözüldü.
Tamamdır onu da deneyeyim
Kaspersky'ın hangi sürümünü indirmem gerek yardımcı olabilir misiniz? Çok bilgim yok da yanlış birşey yapmayayım

Sorunun klavye kaynaklı olduğunu düşünüyorum. USB 2.0 olan başka bir port
Tamamdır onu da deneyeyim
Kaspersky'ın hangi sürümünü indirmem gerek yardımcı olabilir misiniz? Çok bilgim yok da yanlış birşey yapmayayım
Güvenli modda tam tarama yapmayı unutmayın.
Ayrıca klavyenizi USB 2.0 portuna takıyorsunuz değil mi? Başka USB 2.0 portu varsa ona da takınız. Belki portta bir sıkıntı vardır.

Sorunun klavye kaynaklı olduğunu düşünüyorum. USB 2.0 olan başka bir port

Güvenli modda tam tarama yapmayı unutmayın.
Ayrıca klavyenizi USB 2.0 portuna takıyorsunuz değil mi? Başka USB 2.0 portu varsa ona da takınız. Belki portta bir sıkıntı vardır.
Kaspersky aboneliğim varmış, kurup tam tarama yaptım ve tamamen temiz çıktı fakat güvenli modda yapmadım, bir sıkıntı olur mu

Yeni konular

Geri
Yukarı