Oyunlar pahalı değil mi?

Oyunlar yurt dışında alım gücü yüksek olan yerlerde 70-80 dolar /euro. Bizim paramız değersiz olduğu için maalesef bize çok pahalıya geliyor aslında 70-80 birim yurt dışındakiler için pek kayda değer rakam olduğunu sanmıyorum. Birazcık ekonomimizi geliştirmek adına bir şeyler üretsek fabrika kapatmayı değil de açmayı bilsek, ithale değil ihracata bağımlı hale gelsek belki bu muhabbeti yapmayız :)

Online oyunlar, story mod oyunlar çok pahalı değil mi sizce? Şu an çok pahalı olmasa bile ileride bence olacak. Siz ne dersiniz? Şu nedenden dolayı kesinlikle olamaz vs. fikirlerinizi merak ediyorum. (Online oyunlar dahil)

Konsolları diyorsanız haklısınız ama Steam ve Epic'te pahalı değil hatta Steam'de doları 2/3 arası tutuyor evet pahalı oyunlar var hikayeliler 100 200 TL ama hak ediyor sonuçta o hikayeli oyunu yapmak zor iş.

Oyun oynamak bile lüks olmuş durumda bu ülkede. Bazı oyunlar gerek indirimde alınacak durumda ama bazıları imkansız seviyesinde. Epic Games sağ olsun en azından Gta 5 olsun Watch Dogs 2 olsun hayatta alamayacağım oyunları oynadım.

Geri
Yukarı