Satılık Oyunlar sadece 10 TL!

fatihterim

Picopat
FIFA 21 almayı düşünüyorum hocam da, İngilizce diye belirtmişsiniz. Türkçe dil seçeneği olmuyor mu?

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
Bu cidden GFN'da oynanabiliyor mu? Peki nasıl oluyor? Böyle hesaplarda sadece offline olarak oynanması gerekmiyor muydu?
Hocam ben de oynanmıyor diye biliyordum. Bir tane müşterim risk alıp denedi ve çalıştı. Steamı çevrimdışı yaparsa sıkıntı yok.
FIFA 21 almayı düşünüyorum hocam da, İngilizce diye belirtmişsiniz. Türkçe dil seçeneği olmuyor mu?
Maalesef. Oyun yurt dışı alımlı.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8
Online oynanınca ne oluyor? Bilmediğimden soruyorum.
Online girmeye çalışınca giremezseniz zaten hata verir. Steamda başka biri var bağlanmak istiyor musunuz diye sorar. Evet derseniz başkasını atar siz girersiniz. Oda sizi atar. Döngü halinde gider. Zaten Cyberpunk 2077, RDR2 gibi oyunlar hikaye için oynanılırsa oynanır.

Haxhunter

Decapat
Yer
istanbul
Kutuphanenize Cold War'u eklerseniz beni etiketler misiniz?

Arkadaşta yokmuş öyle yazmıştı onda olmadığı için rekabet durumu olmayacağından gönül rahatlığıyla yazıyorum. Ben günlük 15TL'den kiralama yapıyorum. Discord haxhunter#6534

Edit:Saygısız tavrından dolayı sana kiralama yapılmaz, vazgeçtim. Başka isteyen arkadaşlar için mesajım bulunsun.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
8

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
arkanı döndüğünde önünde, önüne baktığında arkada
Hocam anladığım kadarıyla oyunların korsan halini güvenilir bir şekilde mi satıyorsunuz? Tam mantığını anlamadım. Eğer öyleyse yaklaşık 5-6 yıldır torrent ile crack oyun indiriyorum henüz virüs bulaşmadı.

Yapmayın hocam öyle şey mi olur? Nasıl yapsın onu?

kel584

Centipat
Yer
Arafta

Yeni konular

Yukarı