Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hesapları siz mi çalıyorsunuz yoksa tedarik mi ediyorsunuz?
Ben tedarik ediyorum sadece. Burda da çok ucuza satıyorum. Gamesatışa gidip bakın 3 oyun 25 TL. Bir de benim paketlerime bakın. Detroit, Cyberpunk, RDR2, Mafia , Horizon Zero, PES20 20 TL.
Elimden geldiği kadar da herkese indirim yapıyorum.
Garantisi sizsiniz herhalde 10TL ne.
Garantisi tabiki de benim. :) Bazen hesaplar gidiyor yenisini veriyorum. 10 TL'yi bir kere verip istediği kadar oynama hakkına sahip.
Türkiye değil mi burası hiçbir şey belli olmaz.
Genel olarak konuşmazsak sevinirim. :) Bir arkadaş vardı burda senin gibi dolandırıcı vs güvenmeyin diyordu. Halbuki beni tanımıyor iftira atıyordu. Etiketlediğimde cevap ver diyordum vermiyordu. Genelleme yapmayın.
@Emir Bozat bir de şöyle iftira atıp mesaj atmamanız yok mu :D. Neyse ne diyeyim.

Ben tedarik ediyorum sadece. Burada da çok ucuza satıyorum. Gamesatışa gidip bakın 3 oyun 25 TL. Bir de benim paketlerime bakın. Detroit, Cyberpunk, RDR2, Mafia, Horizon Zero, pes20 20 TL.
Elimden geldiği kadar da herkese indirim yapıyorum.

Garantisi tabii ki de benim. :) bazen hesaplar gidiyor yenisini veriyorum. 10 TL'yi bir kere verip istediği kadar oynama hakkına sahip.

Genel olarak konuşmazsak sevinirim. :) bir arkadaş vardı burada senin gibi dolandırıcı vs güvenmeyin diyordu. Halbuki beni tanımıyor iftira atıyordu. Etiketlediğimde cevap ver diyordum vermiyordu. Genelleme yapmayın.
@Emir Bozat bir de şöyle iftira atıp mesaj atmamanız yok mu :D. Neyse ne diyeyim.

Susturulmuştum mesaj yazamdım o yüzden :D kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı