Satılık Oyunlar sadece 10 TL!

Tek7HackDedi

Hectopat
Makaleler
6
Yalan söylememiş olmanız sizin haksız olduğunuzu değiştirmez. 800TL verip alamıyorsa oynamasın, isterse de oynasın haklar eninde sonunda ödenecektir.

Burada hak yeme söz konusu değil. Birisi ev alıyor, ve 10 lira verem gelsin kalsın evimde diyor.

Sonuçta o adam oyuna para vermiş ve almış. Oyun artık onun. İstediğini yapar.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
7
Ben kimseyi almaya zorlamiyorum hocam. İsteyen alır almak isteyene de yardımcı oluyorum elimden geldiği kadar.

Burada hak yeme söz konusu değil. Birisi ev alıyor, ve 10 lira verem gelsin kalsın evimde diyor.

Sonuçta o adam oyuna para vermiş ve almış. Oyun artık onun. İstediğini yapar.
Öncelikle hocam siz bir düşünün;
Oyun yapmışsınız çok güzel, pahalı böyle.
Biri alıyor 10 kişiye satıyor ve 10 müşteriniz gidiyor. 10x200=2000 yerine 200 kazanıyorsunuz.

Makaleler
10
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Kim koyuyor bu kuralı ? Adam size mi soracak ben bu oyunu oynayabilir miyim diye ?

Evet hocam.
DC isminizi yazar mısınız? Oradan gelişmeleri sizinle konuşurum, tahminimce yarın akşam alacağım.
Umarım bir gün geliştirici olursunuz da anlarsınız anlatmak istediklerimi. Çocukça korsancı zihniyetler hakkında konuşmam uyarı yememe sebep olur.
Hem haklısınız hem haksız, şimdi diyelim bir öğrenci karne hediyesi olarak güzel bir sistem aldı. Ardından oyun oynamak istiyor, ancak 300-400 TL verecek parası yok.
Şimdi 2 seçeneği var, ya mevcut hesaplardan birisini çok uygun fiyata alacak ve oyunun tadını çıkaracak ya da korsan yükleyip oynayacak. İlk seçenek çok daha makul, en azından orijinal oyuna sahip bir hesapta oynuyorsun ve parasını çoktan hesabın sahibi vermiş.
Kaldı ki şu anki konu sahibinin sattığı oyunlar deli gibi para kazandı, bu tarz olaylar onlara koymaz. Korsana dahi el atmıyorlar, buna neden el atsınlar? Biraz bu yönden bakıverin lütfen.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
7

Tek7HackDedi

Hectopat
Makaleler
6
Biri alıyor 10 kişiye satıyor ve 10 müşteriniz gidiyor. 10x200 = 2000 yerine 200 kazanıyorsunuz.

Şöyle, Her türlü 200TL kazanırım. Zaten o 10 müşteri 200 TL'ye oyunu alamayacağından dolayı 10TL'ye alıyor. Parası olan gider kendi Steam kütüphanesine oyunu alır. Bende böyle yapmak isterdim ama hayat zor. Daha ehliyet alacağım. Onun için para biriktiriyorum. Bu oyunların hepsinin normal fiyatı zaten ehliyet parası kadar.

Ama oyun yapsam o kadar pahalı yapmam. Yaptıysam da bunlara katlanırım.

Yer
Uzay
KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
7
Yer
Uzay
Nerden iletişime geçeceksiniz ?
Discord'dan yazdığım zaman çok aktif olmuyorum Sosyal'e yazarsınız demiştiniz.
15 liraya CP 2077 ve RDR2 aldım hesaplarda sıkıntı yok güvenilir bir satıcı. Gerçekten şaşırtıcı 15 liraya bu oynamak. Virüs gibi dertler de yok. Mis. Çok iyi hizmet.

KS
reddline

reddline

Centipat
Makaleler
7

Yeni konular

Yukarı