Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı oyunu 1'den çok kişiye satmanız etik değil. Oyunun yapımcısının hakkında girmiş oluyorsunuz.
Öncelikle etik olmasa bu konu açılmazdı. Dürüst bir satıcı olduğum için her şeyi söylüyorum. Yalan konuşmaktan iyidir. Mesala ben bu oyunları kendim de oynuyorum. FIFA 21, Cyberpunk 2077, RDR2, Valhalla bunlar kaç tl ? Hepsi 200 TL bu forumda bu oyuna 800 TL civarı hatta daha fazla kim para verebilir ? İsteyen Korsan tercih eder. İsteyen de böyle yola başvuruyor. Biz de isteriz yapımcının hakkını vermeyi durumlar bu.

Yalan söylememiş olmanız sizin haksız olduğunuzu değiştirmez. 800TL verip alamıyorsa oynamasın, isterse de oynasın haklar eninde sonunda ödenecektir.
Kim koyuyor bu kuralı ? Adam size mi soracak ben bu oyunu oynayabilir miyim diye ?
Şu anda sistemimi düzeltiyorum, format vs. atacağım. Ardından RDR 2 ve Valhalla hesabı almayı planlıyorum, 15 TL değil mi?
Evet hocam.

Umarım bir gün geliştirici olursunuz da anlarsınız anlatmak istediklerimi. Çocukça korsancı zihniyetler hakkında konuşmam uyarı yememe sebep olur.
Para verememek bizim durumumuz mu?
Ben de isterim 200 tlye oyun almak. Ben bir oyuna 200 tl versem o oyunu ya gece gündüz oynarim yada parasını çıkartırım. 200 TL'ye market alışverişi yaparim. Rainbow gibi oyunlari alıyorum ama 40-50 tl bir sey yapmaz. 200 tl çok para kardeşim. Ben veremem bu hesaplari alan da arkadaşlar veremez.

Yalan söylememiş olmanız sizin haksız olduğunuzu değiştirmez. 800TL verip alamıyorsa oynamasın, isterse de oynasın haklar eninde sonunda ödenecektir.

Burada hak yeme söz konusu değil. Birisi ev alıyor, ve 10 lira verem gelsin kalsın evimde diyor.

Sonuçta o adam oyuna para vermiş ve almış. Oyun artık onun. İstediğini yapar.

Ben kimseyi almaya zorlamiyorum hocam. İsteyen alır almak isteyene de yardımcı oluyorum elimden geldiği kadar.

Burada hak yeme söz konusu değil. Birisi ev alıyor, ve 10 lira verem gelsin kalsın evimde diyor.

Sonuçta o adam oyuna para vermiş ve almış. Oyun artık onun. İstediğini yapar.
Öncelikle hocam siz bir düşünün;
Oyun yapmışsınız çok güzel, pahalı böyle.
Biri alıyor 10 kişiye satıyor ve 10 müşteriniz gidiyor. 10x200=2000 yerine 200 kazanıyorsunuz.

Kim koyuyor bu kuralı ? Adam size mi soracak ben bu oyunu oynayabilir miyim diye ?

Evet hocam.
DC isminizi yazar mısınız? Oradan gelişmeleri sizinle konuşurum, tahminimce yarın akşam alacağım.
Umarım bir gün geliştirici olursunuz da anlarsınız anlatmak istediklerimi. Çocukça korsancı zihniyetler hakkında konuşmam uyarı yememe sebep olur.
Hem haklısınız hem haksız, şimdi diyelim bir öğrenci karne hediyesi olarak güzel bir sistem aldı. Ardından oyun oynamak istiyor, ancak 300-400 TL verecek parası yok.
Şimdi 2 seçeneği var, ya mevcut hesaplardan birisini çok uygun fiyata alacak ve oyunun tadını çıkaracak ya da korsan yükleyip oynayacak. İlk seçenek çok daha makul, en azından orijinal oyuna sahip bir hesapta oynuyorsun ve parasını çoktan hesabın sahibi vermiş.
Kaldı ki şu anki konu sahibinin sattığı oyunlar deli gibi para kazandı, bu tarz olaylar onlara koymaz. Korsana dahi el atmıyorlar, buna neden el atsınlar? Biraz bu yönden bakıverin lütfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı