Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben FIFA 21 ve AC Valhalla'dan vazgeçtim hocam. Stoğa geldiklerinde Horizon Zero Dawn ve Detroit Become Human alacağım. Papara sanal kart kabul ediyor musunuz?

Öncelikle cevap veremediğim için özür dilerim hepinizden. Ceza yediğim için geri dönüş yapamadım.
Hocam bir sorum olucak. Bu hesaplar ile Geforce Now üzerinden oyun oynanabilir mi?
Evet Steamde olan oyunları çok rahat oynarsınız.
Ben FIFA 21 ve AC Valhalla'dan vazgeçtim hocam. Stoğa geldiklerinde Horizon Zero Dawn ve Detroit Become Human alacağım. Papara sanal kart kabul ediyor musunuz?
Papara ödeme mevcut. Horizon ve Detroit geldi ve çok güzel kampanya yapacağım. Yeni ilan yayınlayacağım.

Arkadaş yeni ilan açarken yine ban yemiş. :D Telegramdan rica etti. Yeni oyun paketleri yayınlamış. Alacak arkadaşlar için : Satılık: Ucuz oyun paketleri.
Teşekkürler.
Satılık: Ucuz oyun paketleri. Bu ilandan kontrol edebilirsiniz.
Kutuphanenize Cold War'u eklerseniz beni etiketler misiniz?
Cold war'in geleceğini sanmıyorum hocam. Gelirse iletisime geçerim.

FIFA 21 almayı düşünüyorum hocam da, İngilizce diye belirtmişsiniz. Türkçe dil seçeneği olmuyor mu?

Bu cidden GFN'da oynanabiliyor mu? Peki nasıl oluyor? Böyle hesaplarda sadece offline olarak oynanması gerekmiyor muydu?
Hocam ben de oynanmıyor diye biliyordum. Bir tane müşterim risk alıp denedi ve çalıştı. Steamı çevrimdışı yaparsa sıkıntı yok.
FIFA 21 almayı düşünüyorum hocam da, İngilizce diye belirtmişsiniz. Türkçe dil seçeneği olmuyor mu?
Maalesef. Oyun yurt dışı alımlı.

Online oynanınca ne oluyor? Bilmediğimden soruyorum.

Online oynanınca ne oluyor? Bilmediğimden soruyorum.
Online girmeye çalışınca giremezseniz zaten hata verir. Steamda başka biri var bağlanmak istiyor musunuz diye sorar. Evet derseniz başkasını atar siz girersiniz. Oda sizi atar. Döngü halinde gider. Zaten Cyberpunk 2077, RDR2 gibi oyunlar hikaye için oynanılırsa oynanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı