Kapalı Tekli ucuz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Duyuru : Originli ve uPlay'li hesap satışı artık yapılmamaktadır.
Sebebi : Oyun indirmelerde yaşanan sorunlar. Artık tüm oyunlar Steam'den satılacaktır.
Güncel tekli oyun listesi : RDR2 ve Cyberpunk 2077'dir.

Güncel oyun paketleri :

Cyberpunk 2077, RDR2 tekli olarak satılır.

ÖZEL PAKET 1 :
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call OF Duty Ghost, Sleeping Definite Edition, Metro 2023 ve RDR2'li Hesap sadece 20 TL!!!

ÖZEL PAKET 2 : Beyond : Two Souls, Cyberpunk2077, Detroit : Become Human, PES2020, Horizon Zero Dawn, Mafia Definitive edition, RDR2, Resident evil 3, Resident Evil Residance sadece ve sadece 20 TL!!

ÖZEL PAKET 3 : Call Of Duty 2.dünya savaşı, CP2077, GTA5, HITMAN 47, Hıtman 2, Hıtman : Absolutıon, Mafıa Definite edition, Medal of Honor, Metal Gear Solid V : The Phantom Pain, Rainbow Six Siege Vegas, sadece 20 TL!!

Merhaba arkadaşlar.
Oyun hesabı satışı yapmaktayım.
%100 garantili ve %100 müşteri memnuniyeti vardır. Forumlarda satışım mevcuttur.
Çok düşük bir ücrete istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Sattığım oyunlar:
Cyberpunk 2077, RDR2 tekli olarak satılır.

Özel paket 1:
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call of Duty Ghost, sleeping definite Edition, metro 2023 ve RDR2'li hesap sadece 20 TL!

Özel paket 2: Beyond: Two Souls, Cyberpunk 2077, Detroit: Become human, pes2020, Horizon Zero Dawn, Mafia Definitive Edition, RDR2, Resident Evil 3, Resident Evil residance sadece ve sadece 20 TL!

Özel paket 3: Call of Duty 2.dünya savaşı, CP2077, GTA 5, Hitman 47, Hitman 2, Hitman: Absolutıon, Mafia definite Edition, medal of Honor, metal Gear Solid v: The Phantom Pain, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Vegas, sadece 20 TL!

Paketler özel fiyatlandırmadır tekli satılamaz. Tekli oyunlar yukarıda belirtildiği gibidir.

Korsan ile ne fark var?
Korsan indirip bilgisayarınıza virus buluşturabilirsiniz. Bunda hiçbir risk yoktur.

Ödeme yöntemleri: Tosla, Papara ve IBAN'dır.

İletişim: Telegram @reddlinee ve e-posta iletişimi: [email protected]
Herkes oynasın diye. :)

İninalden olur mu?

Hocam tek ben satmıyorum ki. Gamesatış, Oyunfor tüm sitelerde böyle satışlar mevcut. Yasak olsa Technopat izin vermezdi.

Evet İninal mevcut artık.
Hocam FIFA sorunu hallolursa ve tekrar stoğa gelirse haber edin alacağım. Bir de PES 2020 alıp 2021 kadrolarına ulaşılabiliyorsa 2. paketi alacağım. 2021 Update olarak çıkmıştı benim hatırladığım.

Hocam FIFA sorunu hallolursa ve tekrar stoğa gelirse haber edin alacağım. Bir de PES 2020 alıp 2021 kadrolarına ulaşılabiliyorsa 2. paketi alacağım. 2021 Update olarak çıkmıştı benim hatırladığım.
PES 2021 Season Uptade mevcut.
ÖZEL PAKET 1 :
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call OF Duty Ghost, Sleeping Definite Edition, Metro 2023 ve RDR2'li Hesap sadece 15 TL!!! Paket 1'de 2021 mevcut. Paket 2'de PES 2020 mevcut.

PES 2021 season Update mevcut.

Özel paket 1:
Batman Arkham Origins, PES 2021, Call of Duty Ghost, sleeping definite Edition, metro 2023 ve RDR2'li hesap sadece 20 TL! Paket 1'de 2021 mevcut. Paket 2'de PES 2020 mevcut.

FIFA tekrar gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı