Oyunlar sıkıyor

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Oyunlar sıkmaya başladı artık bir tek CS'den zevk alırdım o da hileler yüzünden bitti genelde akşama kadar yatakta müzik dinlerim veya anime izlerim fazla arkadaşım yoktur en fazla 2-3 tanesiyle samimiyim dışarı çıkmayı pek sevmem markete gitmek dışında genelde dışarı çıkmam yeni hobi edinmeyi denedim kitap okumak bisiklet sürmek vs ama olmadı bütün gün akşama kadar yatakta telefona bakıyorum ne yapabilirim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynama kardeşim çık dışarı gez biraz yaşın küçük sanırım, vaktini boş şeylere harcama yakınlarda varsa git bi spor salonuna yazıl hem spor yapar güzel vakit geçirirsin hem de orda güzel çevre edinirsin.

Oyunlar sıkmaya başladı artık bir tek CS'den zevk alırdım o da hileler yüzünden bitti genelde akşama kadar yatakta müzik dinlerim veya anime izlerim fazla arkadaşım yoktur en fazla 2-3 tanesiyle samimiyim dışarı çıkmayı pek sevmem markete gitmek dışında genelde dışarı çıkmam yeni hobi edinmeyi denedim kitap okumak bisiklet sürmek vs ama olmadı bütün gün akşama kadar yatakta telefona bakıyorum ne yapabilirim sizce?
CS:GO prime'da hile yok. Hile diye ağlayanlar gördüğüm kadarıyla bileği olmayan oynayamayan insanlar.

Oyun oynama kardeşim çık dışarı gez biraz yaşın küçük sanırım, vaktini boş şeylere harcama yakınlarda varsa git bi spor salonuna yazıl hem spor yapar güzel vakit geçirirsin hem de orda güzel çevre edinirsin.
Yaş 15 yukardada belirttim zaten dışarı çıkmayı pek sevmiyorum zaten spor salonlarıda çok pahalı oluyor.
CS:GO Prime'da hile yok. Hile diye ağlayanlar gördüğüm kadarıyla bileği olmayan oynayamayan insanlar.

Adamın kapıdan vurarak Full HS atması Pro olduğunu mu gösteriyor hocam CS:GO'da hile hiçbir zaman bitmez.

İngilizce öğrenmeye çalış, her gün eğitimlere bak. Youtubeden dersler dinle, gelişimini düşünüp erken uyu. Çok saçma gibi geliyor ama kendine olan saygın sevgin ne kadar fazla olursa o kadar zevk alırsın hayattan, kendin için bir şey yap. Oyunlar şart değil herkesi sıkıyor, Discordda ki public sunucularına katılıp sosyalleş, dışarı çıkıp koşu yap. Yapmak istersen illa ki bir şeyler bulursun.

Farklı oyunlar deneyerek seni bağlayacak oyunu bulmalısın veya biraz farklı hobilerine yönelmelisin. Zamanla oyunları özlersin.

Geri
Yukarı