Çözüldü Oyunlar yavaşlayıp hızlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magamela

Picopat
Daha fazla  
Bu durumu yaşamış farklı kişiler tarafından açılmış eski konular sorunuma çözüm olmadı. Oyun oynarken oyun hızlanıp yavaşlıyor. FPS normal ama hızlanıp yavaşlıyor ve bu sürekli oluyor, arada bir değil. Her oyunda oluyor.
Buraya video ekleyemedim, YouTube'a yükledim. Videoda belli oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
RAM'den olabilir evet. RAM'i oyun açıkken neyin kullandığına görev yöneticisinden bakın.

RAM kullanımı ilk defa bu kadar yüksek. Arkada Chrome, müzik ve OBS açık olduğu için. Normalde düşük olur ama yine de böyle oluyor. Windows güncelleştirmesi yapıyorum, sorun düzelmezse RAM'leri teker teker deneyeceğim.
Windows 10 guncelleyince düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.
Benim de eski laptopumda oluyordu. HDD veya RAM kaynaklı oluyor bu tip şeyler ama tanımını yapmak zor oluyor arkadaş da tam yapamamış zaten.

Şuanda bişey farkettim ram kullanımı 4800. 5gb ramim olduğu için olabilirmi?
Video linki ekledim. Ne olduğunu anlayabilirmisiniz?
Yavaşlayıp hızlanıyor derken ne demeye çalışıyorsunuz?
Oyun akıcılığı mı azalıyor yoksa FPS arada bir düşüp yükseliyor mu?
FPS'de düşüş olmamasına rağmen oyun hızı yavaşlayıp düşüyor? Yanlış anlamadım değilmi.
Lütfen yardım edin, video ekledim seste bile yavaşlama var sanırım. Ama arkada müzik çalıyor o normal.

Son düzenleme:
Şu anda bir şey fark ettim RAM kullanımı 4800. 5GB RAM'im olduğu için olabilir mi?
Video linki ekledim. Ne olduğunu anlayabilir misiniz?

Lütfen yardım edin, video ekledim seste bile yavaşlama var sanırım. Ama arkada müzik çalıyor o normal.

RAM'den olabilir evet. RAM'i oyun açıkken neyin kullandığına görev yöneticisinden bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:

RAM kullanımı ilk defa bu kadar yüksek. Arkada Chrome, müzik ve OBS açık olduğu için. Normalde düşük olur ama yine de böyle oluyor. Windows güncelleştirmesi yapıyorum, sorun düzelmezse RAM'leri teker teker deneyeceğim.
Windows 10 guncelleyince düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı