Oyunlar yeni takılan SSD'ye kurulmuyor

Sujoane

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma 2. SSD taktım. Tanıtma işlemini yaptım. Şu anda görünüyor. Buna Windows kurulumu yapmak gerekiyor mu? İlk SSD içinde kurulu dosyalar var bu boş. Epic Games'ten oyun indirirken sadece C klasörü görüyor, yeni taktığıma indirmiyor.

Epic Games dışında başka bir programda denediniz mi? Belki farklı bir tipte biçimlendirmişsinizdir. Bilgisayar'a girince orada gözüküyorsa kullanılabilir demektir.

İyi akşamlar arkadaşlar. Bilgisayarıma 2. SSD taktım. Tanıtma işlemini yaptım. Şu anda görünüyor. Buna Windows kurulumu yapmak gerekiyor mu? İlk SSD içinde kurulu dosyalar var bu boş. Epic Games'ten oyun indirirken sadece C klasörü görüyor, yeni taktığıma indirmiyor.

Bende de öyle Epic Games'i hangi diske kurduysan o diskden başka seçmene izin vermiyor Epic Games bende de harddiske kurulu SSD'ye falan kuramıyorum Epic'deki oyunlarımı

Sol alttaki Windows ikonuna sağ tıklayıp Disk Yönetimini açın, ardından yeni takılan diske sağ tıklayıp "Sürücü harfi ve yolu değiştir" deyin. Açılan pencerede ekle diyerek kullanmadığınız bir harfin atamasını yeni diske verin ve kaydedip çıkın. Sorun çözülecektir bu şekilde.

Bende de öyle Epic Games'i hangi diske kurduysan o diskden başka seçmene izin vermiyor Epic Games bende de harddiske kurulu SSD'ye falan kuramıyorum Epic'deki oyunlarımı.

Epic Steam gibi değil kurarken direk farklı bir yer seçebilirsiniz.

resim_2021-01-08_163207.png

Geri
Yukarı