Oyunlara Yeni Başlayan Biri İçin Oyun Tavsiyesi

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar, babam oyunlara başlayacak. Yaşı 40, bu zamana kadar oyun oynanamış birisi ama ben ona oynatmak istiyorum. Hazır yaz indirimlerine az kalmış, ben de oyun listesi yapayım dedim. Bütçemiz şu an 100 TL. Ayrıca hiç oynamadığı için mekanikleri kolay olmalı. Aklımdaki oyunlar:
  • Left 4 Dead 2
  • Minecraft

Başka aklıma gelmedi. Beraber oynayabileceğimiz oyunları önerirseniz sevinirim :)

Arkadaşlar, babam oyunlara başlayacak. Yaşı 40, bu zamana kadar oyun oynanamış birisi ama ben ona oynatmak istiyorum. Hazır yaz indirimlerine az kalmış, ben de oyun listesi yapayım dedim. Bütçemiz şu an 100 TL. Ayrıca hiç oynamadığı için mekanikleri kolay olmalı. Aklımdaki oyunlar:
  • Left 4 Dead 2
  • Minecraft

Başka aklıma gelmedi. Beraber oynayabileceğimiz oyunları önerirseniz sevinirim :)

Bannerlord'a Osmanlı modu kur baban Osman Gazi olsun sen de onun yaveri ol.

• Left 4 Dead 2
  • Minecraft

Ya da direkt korku oyunlarıyla başlat :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Fall Guys olabilir mekanikleri kolay ama 40 yaşında birini sarcanı zanetmiyorum.

Futbol seviyorsa FIFA pes olabilir en azından bilgisayara alışır biraz.

Call of Duty oynamaya başladımı onu sarabilir ama mekanikleri alışması zaman alır.

Minecraft seviceni zanetmiyorum.

Left for Dead 2 de amaçsız bir oyun gibi gelebilir ona gidip gidip zombi öldürmek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı