Oyunlarda AFK bırakarak para kazanmak

Skin düşmüyor kasa. Şansa bağlı günde 10- 40 arası.

Peki bunu hangi oyun için yapıyordu. Yazılım bir şekilde halledilir sonuçta.

Hangi oyun olduğunu bulmak lazım. Çok fazla böyle oynadıkça size item veren oyun var. O oyunda Idle durarak mı kazanıyordu para yoksa böyle karakter kasıp satarak mı kasıyordu bilmiyorum bana o detay kısmını vermedi sorsamda. Yazılım kısmıda halledilir mi bilmiyorum çok detayı var.(C++ bilmeniz lazım. RAM konusundada bilgili olmanız lazım.) Örnek olarak şunu vereyim cathook/nographics.cpp at master · nullworks/cathook Bu kodu CS:GO'da render almayı nasıl kapatırım diye sordukları bir konudan buldum. Oyunu böyle açsanızda gene manipüle etmeniz lazım iyi düzeyde yazılım bilgisi istiyor bu kısım.

Hangi oyun olduğunu bulmak lazım. Çok fazla böyle oynadıkça size item veren oyun var. O oyunda idle durarak mı kazanıyordu para yoksa böyle karakter kasıp satarak mı kasıyordu bilmiyorum bana o detay kısmını vermedi sorsamda. Yazılım kısmıda halledilir mi bilmiyorum çok detayı var.(C++ bilmeniz lazım. RAM konusundada bilgili olmanız lazım.) Örnek olarak şunu vereyim cathook/nographics.cpp at master · nullworks/cathook bu kodu CS:GO'da render almayı nasıl kapatırım diye sordukları bir konudan buldum. Oyunu böyle açsanızda gene manipüle etmeniz lazım iyi düzeyde yazılım bilgisi istiyor bu kısım.

Oyunu öğrenmeye çalışırsanız çok memnun olurum.

Harcadığın elektriğe değmez.

Sistemim çok enerji harcamıyor.

Hangi oyun olduğunu bulmak lazım. Çok fazla böyle oynadıkça size item veren oyun var. O oyunda Idle durarak mı kazanıyordu para yoksa böyle karakter kasıp satarak mı kasıyordu bilmiyorum bana o detay kısmını vermedi sorsamda. Yazılım kısmıda halledilir mi bilmiyorum çok detayı var.(C++ bilmeniz lazım. RAM konusundada bilgili olmanız lazım.) Örnek olarak şunu vereyim cathook/nographics.cpp at master · nullworks/cathook Bu kodu CS:GO'da render almayı nasıl kapatırım diye sordukları bir konudan buldum. Oyunu böyle açsanızda gene manipüle etmeniz lazım iyi düzeyde yazılım bilgisi istiyor bu kısım.
Team Fortress 2 için hocam bu.

Geri
Yukarı