Oyunlarda AIM Kaçması

Bil_Berk

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben çok noob bir oyuncuyu bunu biliyorum fakat çok nadir günler çok güzel oynuyorum kendimi pro gibi hissediyorum ama çoğunlukla noobun tekiyim.
Benim sorunum mouse kontrolleri ile ilgili. Benim karşıma mesela CS:GO'da bir adam çıkıyor ama ani panikleyerek aim çok kaçıyor ya da yerinde takılıyor. Çoğu oyunda böyle, Minecraft'ta da aynı sorunla karşı karşıyayım.
Benim sorunum nasıl aim geliştirebilirim ve panikataktan kurtulabilirim?
Mesela Minecraft'ta profesyonel adamlara vs'ye girip alamayınca moralim 0 oluyor ve hiç oynayamıyorum. Oynayamayınca da çok sinirleniyorum. Sinirlendiğim için adama daha çok dalmaya çalışıyorum ve aynı şekilde ölüyorum bu da beni çileden çıkarıyor.
Lütfen bir oyunda pro olmak için ve rahat oynamam için taktik verin. Bir oyunda kendimden pro biri görünce ve vs'ye girip beni alınca çok üzülüyorum. Kısaca noobum :,(

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'da 7/24 DM Gireceksin başlarda adam vurmaya değil sakin kalmaya çalışmaya odaklan skoru dert etme ilerleyen zamanlar skora oynamaya başla. Ve surf mapleri oynayacaksın. Surf mouse kontrolünü geliştirir bir de mouse değişikliği yapabilirsin.

Surf hakkında bilgi sahibi olmak için :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar, ben çok noob bir oyuncuyu bunu biliyorum fakat çok nadir günler çok güzel oynuyorum kendimi pro gibi hissediyorum ama çoğunlukla noobun tekiyim.
Benim sorunum mouse kontrolleri ile ilgili. Benim karşıma mesela CS:GO'da bir adam çıkıyor ama ani panikleyerek aim çok kaçıyor ya da yerinde takılıyor. Çoğu oyunda böyle, Minecraft'ta da aynı sorunla karşı karşıyayım.
Benim sorunum nasıl aim geliştirebilirim ve panikataktan kurtulabilirim?
Mesela Minecraft'ta profesyonel adamlara vs'ye girip alamayınca moralim 0 oluyor ve hiç oynayamıyorum. Oynayamayınca da çok sinirleniyorum. Sinirlendiğim için adama daha çok dalmaya çalışıyorum ve aynı şekilde ölüyorum bu da beni çileden çıkarıyor.
Lütfen bir oyunda pro olmak için ve rahat oynamam için taktik verin. Bir oyunda kendimden pro biri görünce ve vs'ye girip beni alınca çok üzülüyorum. Kısaca noobum :,(
CS için şunu söyleyeceğim. AIM maplerinde çalış, kendine göre sensivity berlirle. Eğer arkadaşın var ise onunla biraz alıştırma yapın.

Geri
Yukarı