Oyunlarda artık zevk vermiyor

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
18 yaşına kadar falan oyunlar çok sarıyordu 6 yaşında beri çok oyun oynarım. Eskiden bilgisayarım kötüydü şu an 5 yıldır falan çok güzel sistemim de var her şeyim var her şey elimin altında oyunlarda kurulu fakat oyuna girip oynayasım gelmiyor. Zar zor bir Cyberpunk 2077 bitirdim sadece girip dizi film izleyesim geliyor sürekli sizlerde de böyle mi? Şu an 24 yaşındayım.

21 yaşındayım ve aynı durumu yaşıyorum. Tam tamına 50 tane oyun yüklü fakat hiçbiri sarmıyor :( Direksiyon seti var o bile keyif vermiyor. Oyun oynamak istiyorum ama oyuna girince zevk almıyorum.

18 yaşına kadar falan oyunlar çok sarıyordu 6 yaşında beri çok oyun oynarım. Eskiden bilgisayarım kötüydü şu an 5 yıldır falan çok güzel sistemim de var her şeyim var her şey elimin altında oyunlarda kurulu fakat oyuna girip oynayasım gelmiyor. Zar zor bir Cyberpunk 2077 bitirdim sadece girip dizi film izleyesim geliyor sürekli sizlerde de böyle mi?
Offline oyunlar sarıyor daha cok fakat eskisi kadar değil

Bende 24 yaşındayım arada bana da öyle geliyor arkadaşlarla Online oyun oynarken zevk alıyorum sadece bir de FIFA onunda dışında oyun açıp oynayasım gelmiyor.

Geri
Yukarı