Oyunlarda aşırı sinirleniyorum

kerascore

Picopat
Katılım
24 Temmuz 2022
Mesajlar
227
Çözümler
1
Başlıkta da belirttiğim gibi özellikle FPS oyunlarında aşırı sinirleniyorum, normal hayatımda da çok sinirlenen bir insanım sırf sinirimden masaya yumruk atıp parmağımı çatlattığımı biliyorum 😀 konuyu açmamamın amacı ise nasıl kendimi daha sakin tutabilirim?
 

Mahmut195435

Picopat
Katılım
10 Şubat 2022
Mesajlar
438
Başka tür oyunlara geç. Fps oyunları benimde canımı sıkabiliyordu.
Özellikle online ve fps oyunlarını oynamıyorum.
Başka çeşit oyunlar bir sürü var. Hepsi birbirinden farklı ve güzel.
 

El Quvava

Decipat
Katılım
24 Aralık 2020
Mesajlar
1.481
Çözümler
4
Yer
Ankara
Ben de Valorant'ta cok sinirleniyordum 3 ay filan biraktim Full CS:GO kastim sonra aimim filan bayağı gelisince zaten sinirlenmem icin hiçbir sebep kalmadi. Ara sira takim arkadaslari cozutuyor ona sinirleniyorum.
 

Nicksizfury

Hectopat
Katılım
9 Temmuz 2020
Mesajlar
2.052
Makaleler
11
Çözümler
7
Benimde sürekli başıma gelir. Sırf bunun yüzünden 800 TL verdiğim klavyemi hiç etmiştim zamanında. Elim alçıya alınmıştı. Aynı şekilde masamın üzerindeki çatala yanlışlıkla vurup elimi kesmiştim. Ama şuan oyuna sinirlenmenin çok boş olduğunu fark ediyorum. Zamanla bu saçmalığı bırakmıştım. Şuan küfür dışında çok sinirlenip bir yerlere vurduğum olmuyor. Bunun sadece bir oyun olduğunu sinirlenmen gereken başka şeyler olduğu hatırla.
 

UmutBalcı

Picopat
Katılım
18 Ağustos 2022
Mesajlar
151
Çevrimiçi oyunlar da çok sinir bozucu insan dolu. Sinirlenirken harcadığınız enerji bile bu tür insanlar yüzünden olmasın hocam. Boşa gitmesin :D. Cidden hiç değmez bile.
 
Yukarı