Oyunlarda at sürmek mi, araba sürmek mi?

Oyunlarda at sürmek mi, araba sürmek mi?

• Oy verenlerin toplamı
    194
Evet bu dediğiniz doğru. Bence de GTA 4 sürüş mekaniklerinin en iyi olduğu oyun. Ama RDR2'de at sürmek baya keyifli geldi bana. Seçecek olursam araba derim herhalde. Çünkü bence GTA 4'de o arabanın yana yatması falan baya iyi. Ayrıca Mafia'da baya iyi bu konuda.
RDR 2'de atla ağacın üzerine gittiğinizde siz sağından geçmek için sağa yönlendiriyorsunuz fakat o sırada ağacı fark eden atınız sizinle tam zıt yönü seçiyor ve sizi o tarafa çekiyor bu arada saniyelik karar veriyorsunuz ya... Bu nasıl bir ayrıntıdır Rockstar? Ne yapıyorsun iyi misin? Aşk resmen.
Dar alanda atı döndürmeye çalışırsın ve bütün yazdıklarını bir çırpıda siler :)
Lanet olsun atına da sana da deyip, hızlı seyahat tabelası aramaya başlamak felan.. 😄

RDR 2'de atla ağacın üzerine gittiğinizde siz sağından geçmek için sağa yönlendiriyorsunuz fakat o sırada ağacı fark eden atınız sizinle tam zıt yönü seçiyor ve sizi o tarafa çekiyor bu arada saniyelik karar veriyorsunuz ya... Bu nasıl bir ayrıntıdır Rockstar? Ne yapıyorsun iyi misin? Aşk resmen.

Lanet olsun atına da sana da deyip, hızlı seyahat tabelası aramaya başlamak felan.. 😄
Rock Star abimiz yapıyor bu işi.

Ben çok fazla oyunlarda at kullandığım için biraz bıkkınlık geldi Araba'yı o yüzden daha çok seviyorum ancak at kullanmak daha zevkli karışık bir Paradox güncel fikrimi düşünüp arabaya oyumu verdim ama gönlüm attan yana.

Yeni konular

Geri
Yukarı