Oyunlarda bulanık görüntü sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Ulusalcı

Hectopat
Oyunlarda böyle bir görüntü hatası alıyorum nedeni ne olabilir sürücülerim güncel en yüksek grafik ayarlarındayım 1920x1080 çözünürlük ayrıca bu bulanıklık masaüstündede var ama oyunlarda iyice belli oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    1 MB · Görüntüleme: 810
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 747
Son düzenleyen: Moderatör:
FXAA: Objelerin keskin gözükmemesi için, kenarlarını yumuşatır.
Depth of field: Oyuna derinlik algısı vermek için, uzaktaki objeleri bulanıklaştırır.

FXAA ve Post FX kapatıp test edin. Resimler temsilidir, grafik ayarları değiştiyse, FXAA, Depth of field ya da Post Effect olarak geçen ayarları kapatmayı ya da düşük seviyeye çekmeyi deneyin.
Her oyunun en yüksek grafik ayarlarında, hoş gözükeceğini düşünmeyin. Bazı grafik ayarları göze hoş gelmeyebiliyor. Ayarları tek tek kontrol ederek, hoşunuza gidecek şekilde ayarlayın.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

FXAA: Objelerin keskin gözükmemesi için, kenarlarını yumuşatır.
Depth of field: Oyuna derinlik algısı vermek için, uzaktaki objeleri bulanıklaştırır.

FXAA ve Post FX kapatıp test edin. Resimler temsilidir, grafik ayarları değiştiyse, FXAA, Depth of field ya da Post Effect olarak geçen ayarları kapatmayı ya da düşük seviyeye çekmeyi deneyin.
Her oyunun en yüksek grafik ayarlarında, hoş gözükeceğini düşünmeyin. Bazı grafik ayarları göze hoş gelmeyebiliyor. Ayarları tek tek kontrol ederek, hoşunuza gidecek şekilde ayarlayın.

Eki Görüntüle 499597

Eki Görüntüle 499598
Şimdi fotoğrafları telefonumdan inceledim çok net bir görüntü var fakat aynı fotoğraflara bilgisayarımdan baktığımda çok bulanık kare kare tırtıklı sorun monitörle alakalı olabilir mi? Değişim yapmak için 2 günüm var ona göre yapayım

Geri
Yukarı